Images

Kontrol Sende - Çekim Yasası ve Bilinçaltı Kayıt Dönüştürme Rehberi


************************************
Kitabın İsmi : KONTROL SENDE 

İzin Ver GELSİN, İzin Ver OLSUN
İçerik : Çekim yasası ve Bilinçaltı Kayıt Dönüşüm Rehberi

Baskı : Orion Kitabevi

Sayfa :  289

Fiyatı : 25 TL
 

Temin İçin : cekimyasasi@hotmail.com


Ödeme Şekli : Banka Havalesi

Hatice Şahiner 
İş bankası 
İBAN : TR07 0006 4000 0012 2070 7568 04

************************************** 
 
Hayat size verilmiş bir hediye ise
Onu alıp kabul etmeye gönüllü olur musunuz?

Allah’ın rahmeti ve bereketi çok geniştir.
Yaşamımızda bize her şeyi sunar.
Bizim ondan alabileceğimiz ise kabımızın büyüklüğü kadardır.
Kabımızın büyüklüğünü ise bizim kendimize olan bakış açımız, kendimizle ilgili tanımlamalarımız ve alıp kabul etme sınırlarımız belirler.
Hayattan daha fazla istiyorsak, daha fazla şeye sahip olmak istiyorsak yapmamız gereken tek şey kabımızı büyütmektir.

Kabımızı büyütmek için ihtiyacımız olan şey ise kendimizle ilgili sınırlama ve tanımlamaları kaldırıp kendimize istediğimiz şey için olma veya sahip olma izin vermektir.
Hepimiz bu dünyaya yaratan tarafından gönderilmiş varlıklarız. Ve yaratan bizi bu dünyaya göndermişse bu dünyadaki her şeye layık görmüş demektir.
Yapmamız gereken tek şey yaratanın bize sunduğu nimetlerin farkında olarak onları keyifle deneyimlemek ve sahibine şükretmektir.
Bu kitap izin veriş alanında kalarak kabımızı büyütüp yaşamımızı nasıl zenginleştireceğimizle ilgilidir. Çünkü her şey zaten mevcuttur.
Bu kitap değişim ve dönüşüm farkındalığı yaratmakla ilgilidir.
Unutmayın bildikleriniz değil YAPABİLDİKLERİNİZ sizi hedeflerinize ulaştırır.
Kontrol Sende
İzin ver Gelsin, İzin ver Olsun!!!!


****************************************************

Kitap dört bölümden oluşmaktadır.


Birinci bölüm çekim yasasını kullanarak isteklerimize nasıl ulaşacağımızı detaylı anlatan bölümdür. Eğer sistemi anlayıp yaşam tarzı haline getirebilirseniz. Sadece bu bölüm sizin için yeterli olacaktır.

İkinci bölümde satın aldığımız ikinci el bilgileri bırakmak için içimizdeki küçük çocuğu ikna etme adına kullanacağımız çalışmaları içermektedir. Buradaki amaç sıkı sıkıya sarılıp zihninizin derinliklerine sakladığınız sizin kısıtlayan sizi engelleyen inançları bırakmanız için sizi ikna etmektir.

Evet, yapılan şey aslında sizi inandığınız şeylerin sadece bir fikir ve düşünce olduğunun farkında olmanızı sağlamak onları orada tutan şeyin ise sizin onlara tutunmanız olduğunu gösterip isterseniz onlara bırakıp yeni düşünce yapısına sahip olabileceğiniz konusunda sizi ikna etmeye yöneliktir. Tekniklerin hepsi sizi ikna etmeye ve sizin kendinizi önemli hissetmenize yardımcı olan bir illüzyonlardır. Siz gerçekten değişim istemedikçe ve bunun için içinizdeki çocuğa ulaşıp onu ikna etmedikçe onlarca teknikte kullansanız bir faydası olmayacaktır.

Üçüncü bölüm farkındalık çalışmalarının bulunduğu bölümdür. Yaşamımızda karşılaştığımız durumlar ilgili farklı bir bakış açısı tespiti yapıp devamında ise ortaya çıkan enerjileri akmasına yönelik çalışmalar içeren yazılar bulunmaktadır. Günlük olarak bu çalışmaları yapmanız hayatınızda büyük bir genişleme sağlayacaktır.
Dördüncü bölümde bireysel değişim ve dönüşüm çalışmalarınızda düşünce yapınızı değiştirmede, içinde bulunduğunuz sizi rahatsız eden sıkıntılı, travmatik vb. durumlardan kolaylıkla çıkmanıza yardımcı olacak kendi kendinize uygulayabileceğiniz Ho’oponopono tekniği, Access Counsiciousness® sistemi ve İçsel Temizlik çalışmaları hakkında kısa bilgi bulabilirsiniz.
Unutmayın kendiniz olmanızın denenmiş bir formülü yoktur.   Kendiniz olmak için aslında formüle ya da denemeye de ihtiyaç yoktur. Sadece olmanız yeterlidir.
Hayatınıza katkı olması diliyorum.

Saygılarımla
Halis Şahin
 
0 yorum: