Alıp Kabul Etmeye Gönüllü OlmakYaşamımızı kolaylaştıran ve zenginleştiren şey alıp kabul etmeye gönüllü olmaktır.
Alıp kabul etmek, sahip olmakla ilgili değildir. Zihinsel izin vermekle ilgilidir.
Bir şeyin hayatınızda olup olmamasına karar vermektir. Bu tamamen enerjinin yönetimidir. Her şey bir enerjidir. Her şey bir biri ile bağlantılıdır. Bir şeyin hayatımız da olmamasına karar verdiğimizde aynı enerjide olan şeylerin gelmesini engelleriz. Ancak bunun niye olduğunu anlamayız. İsteğimiz pesinde koşturup dururuz.
Örneğin, herhangi bir kişiden veya herhangi bir şeyin karşılığı olan yada hiç karşılıksız bize verilen parayı almaya direnirsek bu hayatımızın her alanındaki para akışını engeller.

Alıp kabul etmeyi reddetmemizin en büyük sebebi kendimizle ilgili yargılarımız ve kabulsüzlüklerimizdir. Kendimizi istediğimiz şey olmamıza izin vermememiz, kendimize istediğimiz şeye layık görmememiz veya hak eden görmememizdir.
Bunun ötesine geçmediğimiz sürece yaşamımızda bolluk bereket ve kolaylık oluşmayacaktır. Kendimizle ilgili kabulsüzlük ve reddetmelerin büyük çoğunluğu çocukluğumuzda oluşur.
Anne ve babamızın kendilerine ait reddetme kabulsüzlüklerini ait olmak ve onlar tarafından kabul görmek adına satın alıp kendimizin ve hayatımızın bir parçası yaparız.

Anne ve babamıza ait kendileri ile ilgili kaç tane kabulsüzlük ve kendilerini reddetmeyi kendi üzerimize alıp kişiselleştirip kendi kabülsüzlüğümüz ve reddetmemiz yaptık?
Böyle olan her şeyi ve her yeri yıkıp yaratımlarını tümüyle iptal edelim mi?
Evet
Pod&Poc
Kabul görmek adına kendi kabulsüzlüklerimizi yaratır ve bunu hayatımızın bir parçası yapabilmek için ailemizin ve insanların bize gösterdiği sevgi ve kabulü görmeyi reddederiz.
Oluşturduğumuz kendimizle ilgili kabulsüzlükleri ve reddetmeleri doğrulamak adına anne ve babamızın bize verdikleri sevgi, katkı ve oldukları hediyeleri görmezden gelmek için hangi icatları kullandık ve hala kullanılıyoruz?
Böyle olan her şeyi ve her yeri yıkıp yaratımlarını tümüyle iptal edelim mi?
Evet
Pod&Poc
Bunun bize sağladığı şey ise sınırlı ve kısıtlı bir yaşamdır.
Yaşamanızı zenginleştirmek istiyorsanız kendinizle ilgili kabulsüzlük ve reddetmelerin ötesine geçmeniz gerekir.

Yaşamdaki her şeyin olabilirliğine ve her şeyi alıp kabul etmeye gönüllü olmalısınız. (Her şeyi olmak, almak ya da yapmak zorunda değilsiniz. Sadece zihinsel olarak olabilirliğine İzin vermeniz yeterli. )
Gerçekten alıp kabul etmeye gönüllü olduğunuz da hayatınızın kolaylaştığını ve zenginleştiğini göreceksiniz.
Bunu istersiniz değil mi?
Hayatınızın ne kadarında enerjinizin çoğunu insanların size olabilecekleri katkı ve hediyeyi görmemeye koyuyorsunuz?
Sahip olduğunuz kendinizle ilgili tüm kabulsüzlük ve reddetmeleri bırakmak ve bunun ötesine geçmek için neye ihtiyacınız olduğunu düşünüyoruz?
Kabul edilen olabilmeniz için neye ihtiyacınız var?
Kendinizle ilgili sahip olduğunuz bütün bu kabulsüzlük ve reddetmelere tutunmak ki eğer bunlara tutunmayı bırakırsanız hayatınızda ortaya çıkacak ve olmasına direndiğiniz neyi olmaktan, neyi yapmaktan, neye sahip olmaktan sizi kurtarıyor?
Bütün bunların ötesinde sonsuz ve sınırsız alıp kabul etmeye gönüllü olduğunuz bir yaşama sahip olmak hayatınızda ne yaratırdı?
Kim olurdunuz?
Hayatınız nasıl olurdu?
Daha başka neler mümkün?

Halis Şahin
***Not : "POD & POC  " Access Counsiciousness' in patentli enerji temizlik cümlesinin kısaltmasıdır. 
Daha fazla bilgi için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.
 Access Consciousness® Temizleme Cümlesi


************************************************


 Daha fazla yaratım aracı ve bilgi için kitaplarımı satın alarak hayatınıza  katkıda bulunmak ister misiniz?Kontrol Sende - Çekim Yasası ve Bilinçaltı Dönüşüm Rehberi Kitabı - 2019 - 2 nci Baskı


 KONTROL SENDE
İzin Ver GELSİN, İzin Ver OLSUN
Çekim yasası ve Bilinçaltı Kayıt Dönüşüm Rehberi

Düzenlemiş İkinci Baskı


************************************************


Bilinçli Yaratma Sanatı Kitabı


Daha İyi Bir yaşam için

BİLİNÇLİ YARATMA SANATI


******************************

Kitapları Temin İçin : cekimyasasi@hotmail.com

Tel/Whatsapp : 0 553 06 00 464

www.halissahiner.com


2 yorum :

  1. hocam merhabalar, ben üniversite sınavına hazırlanıyorum fakat ders çalışmak için kendimde güç bulamıyorum,kendime hiç güvenmiyorum başarısız olucakmışım gibi hissediyorum sizce napmam gerekir yardımcı olur musunuz ?

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Büyümek ve yaşamda sorumluluk almak konusundaki kendini yetersiz hissettiren şeyleri sorgula oradaki korkularını temizle

      Sil