Bakış Açınız Sizin Gerçekliğinizi Yaratır


Bakış Açınız Sizin Gerçekliğinizi Yaratır

Gary:

Seçimlerimizin geleceğimizi her türlü şekilde nasıl yarattığının farkına varmadan seçimler yapıyoruz.
Yaptığımız her seçim yaratır. Uzun bir süredir yaratma olduğu konusunda konuşuyorum. Seçim doğruluk ya da yanlışlık değildir, ama bir yaratmadır. Dünya gezegenindeki her şey yaratım elemanıdır. Yaptığınız her seçim bir şey yaratır. 

Bakış açınız kendi gerçekliğini yaratır; gerçekliğiniz bakış açınızı yaratmaz.
Sizin için iyi olmayan bir ilişkiniz oldu mu hiç?


Salon Katılımcısı:

Bu konuda konuştuğunuzda seçmeye istekli olmadığım bir alan enerjisi ortaya çıkıyor bende. Alandan yaratmıyorum, çünkü hiç bir sebebim, gerekçem ya da fikrim bile yok bunun ne yaratacağı konusunda.

Gary:

Evet, çünkü olasılığı aramaya çalışıyorsun.


Salon Katılımcısı:

Bir kadın olarak, daha çok seçeneğim olduğunu kabullenmek, her seçimin bana başka şeyleri açacağını kabullenmek midir diyorsun?

Gary:

Evet, her seçim olasılığa kapı açar. Her seçim bir sürü olasılık yaratır. Her olasılık ve seçim, bir grup olasılık yaratır. Her seçim yaptığında bir grup olasılık yaratıyorsundur.

Sadece bir fikri düşünerek bile; seçim yaratılır ve o seçimden on olasılık daha ortaya çıkar. Sonra, bir seçim daha yaparsın ve on daha olasılık ortaya çıkar. Birincisinde, bir seçim, bir grup olasılık yaratır ve ikincisinde diğer bir grup olasılık yaratır. Olasılık olarak yarattığın iki seçimi birbirine bağlanır. Böylelikle geleceğin dönencelerinin gerçekleştirilmesini, farklı bir olasılığın gerçekliğe gelmesini yaratmaya başlıyorsundur.

Her seçim yaptığında; birbirlerine bağlanan bu çoklaşmaları algılamaya başladığında, belki de senin ve tanıdığın hiç kimse için daha önce var olmamış olan farklı bir gelecek için farklı olasılıkları yaratmaya nasıl katkıda bulunduğunu görürsün.

Salon Katılımcısı: 

Teşekkür ederim, bu harikaydı. Bir seçim yaptığında on olanak ortaya çıkar ve birini seçtiğinde birbirlerine bağlanırlar dediğinde, çok güçlü bir enerji hissettim.

Gary Douglas’ın
Kadınlar Salonu Kitabından Alıntıdır.

*****************************************

Ben ışığım ve ışığımın parlamasına izin veriyorum

Halis Şahiner

************************************************


 Daha fazla yaratım aracı ve bilgi için kitaplarımı satın alarak hayatınıza  katkıda bulunmak ister misiniz?Kontrol Sende - Çekim Yasası ve Bilinçaltı Dönüşüm Rehberi Kitabı - 2019 - 2 nci Baskı


 KONTROL SENDE
İzin Ver GELSİN, İzin Ver OLSUN
Çekim yasası ve Bilinçaltı Kayıt Dönüşüm Rehberi

Düzenlemiş İkinci Baskı


************************************************


Bilinçli Yaratma Sanatı Kitabı


Daha İyi Bir yaşam için

BİLİNÇLİ YARATMA SANATI


******************************

Kitapları Temin İçin : cekimyasasi@hotmail.com

Tel/Whatsapp : 0 553 06 00 464

www.halissahiner.com

0 yorum: