Images

Hakkımda


 Çekim yasası konusu üzerine oldukça yoğun ilgi duyan ve bu konuda bir çok yayın ve kitap okuyan birisi olarak okuduğum kitap ve yayınlardan ilgimi çeken bölümleri burada yayımlamaya karar verdim. 
Çekim yasası ile ilgilenmem yaklaşık 4 sene öncesine dayanıyor. The Secret kitabını okumamla bu maceraya başladım. Devamında konu ile ilgili çalışmalara başladım ama hep bir yerlerde bir şeyler eksik kalıyordu. Yani istiyorum ama istediklerimi elde etmede bir eksiklik olduğunu hissediyordum. Çekim yasası ve Kuantum ile ilgili piyasada bulunan birçok kitabı okudum. Halada ilgimi çeken kitapları alıp okumaya devam ediyorum.
Gerçekten çekim yasasına inanan kişiler için başaramayacakları bir şey olmadığını biliyorum ve buna kesinlikle inanıyorum. Tabiî ki işin sırrı nasıl isteyeceğinizi bilmekten geçiyor.
Çekim yasası öğrenme yolculuğunda kendimi bulmam konusunda yaşamış olduğum deneyimleri burada paylaşmaya başladım.  Yapmış olduğum kendimi bulma yolculuğum da en önemli konunun yaşamımızın aslında bizim beynimizle yarattığımız bir ilizyon olduğunun farkına vardım.  Bakış açısını değiştirdiğimizde ilizyonun etkisinin de değiştiğini anladım. İlizyonun farkına vardığımızda ilizyonu istediğimiz gibi algılamaya ve yönetmeye sahip olduğumuzu anladım.

İnsan mutluluğun aslında 3 basit şeye bağlı olduğunu fark ettim.

1.    Yaşadığın ve başına olayları yargılamadan kabul etmek ve affetmek.
2.       Sahip olmak istediğin şey için önce kendinde olanı çevrene sunmak. (sevgi, ilgi, para)
3.       Sahip olduklarının farkına varıp şükretmek.

Kişisel gelişim kitap ve çalışmalarının bu üç konuya dayandığını, yazarın ve uygulayıcının anlatım kabiliyetlerine, sahip oldukları temsil sistemlerine göre kendi beyin filtrelerinden geçirerek insanlara sunduklarının farkına vardım. 
Uygulamada en çok zorluk çekilen konu birinci maddede geçen yaşadığı ve başına gelen olayları olduğu gibi kabul etmek konusudur. Kabullenmek ve affetmek yanlış algılanıp anlaşıldığı için hemen egomuz devreye giriyor. Aslında kabullenmek ve affetmek bizim için en büyük özgürleştirme hareketidir. Yaşadığınız olayı kabullendiğiniz anda etrafa yaydığınız enerjiniz değişir. 
Kabullenmek; şimdilik durum budur, şu anda yapmam gereken budur ve ben bunu isteyerek yapacağım demektir.
Eğer yaşamınızda fark yaratmak istiyorsanız; yaptığınız şeyi ya kabulleneceksiniz ya da bırakacaksınız.. 

Yaşadığınız ya da başınıza gelen olay size acı verebilir, istemediğiniz bir olay olabilir, işin sırrı yaşanan olayı olduğu gibi kabul edip bana neyi anlamam için bu başıma geldi diye bakabilmektir. Bu farkındalığı yaşadığınız anda önünüzde yeni bir gelecek açılacaktır.
Kabullenmenin önündeki en büyük engel egomuz ki, onunda dayanağı bilinçaltı kayıtlarımızdır. Kainatta her şey enerji olduğu için yaşamımızda başımıza gelen olayları biz o anki enerjimizle çekmekteyiz. Zamanında gerçek anlamda yüzleşmediğimiz sevmediğimiz olaylar bilinçaltımızda enerji kalıntısı bırakır. Yaşanılan ve yine tam anlamıyla yüzleşilip kabul edilmeyen olaylarla bu olumsuz enerjiler büyür ve bir süre sonra korku enerjisine dönüşerek hayatımıza yön vermeye başlar.
Hayatımızı normale döndürmek için ihtiyacımız olan şey bu birikmiş olan olumsuz enerjilerin birikmiş olduğu yerden dağıtılarak vücudumuzdaki enerji akışını normale döndürmektir. Bu nedenle gelişim yolundaki en büyük çalışma bilinçaltı kayıtlarının temizlenmesi ve egomuzun farkında olmamız sürecini kapsamaktadır. 
Bilinçaltı kayıtlarımız temizleme çalışmaları kapsamında birçok yöntem kullanılmakta olup; NLP, EFT Duygusal Özgürleştirme Tekniği, Reiki, İçsel Temizlik (Korku çalışması) ve Egoyu ikna etme çalışması bunlardan benim kullandığım yöntemler.
Bu çalışmalar esnasında yoğun derecede egomuzun direnci ile karşılaşıyoruz. Bunu yendiğimiz anda hayatımızda yeni bir pencere açılmaya başlamaktadır.
Hayat yolculuğunda hayatımın kontrolünü elime alma kapsamında yapmış olduğum çalışmaların teknikleri sitedeki yazılarda paylaşmaya çalıştım. 
Burada sizi herhangi bir yöntem üzerine yönlendirmek istemiyorum. Sizin açınızdan hangisini uygulamak kolay geliyorsa onu yapmanızı tavsiye ederim. Çünkü inanarak, severek ve isteyerek yapacağınız çalışmanın etkisi daha fazla olacaktır. 

Bilinçaltı kayıt temizliğinde rehber olması için hazırladığım yazıya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. yardım maili atmadan önce bu yazıyı okumanızı tavsiye ediyorum.


Bilinçaltı Kayıt Temizliği Yapma Rehberi

Umarım sizinde hayat yolculuğunda size yardımcı olur. 

Kendi deneyimlerimi paylaştığım yazılarıma aşağıdaki sayfadan ulaşabilirsiniz.

Halis Shnr Yazı İndeksi


Bireysel seans almak isteyenler detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

 Bireysel Danışmanlık 


İletişim Bilgileri :

Halis  Şahin

Kişisel Gelişim Rehberi
Access Bars Eğitimcisi 

Tel : 0 553 06 00 464

eposta    : cekimyasasi@hotmail.com 
Facebook :  http://www.facebook.com/hlsshnr 
Tiwitter  :   https://twitter.com/#!/Hlsshnr 


 ***************************************************
 Ankara için Bireysel Danışmanlık Adresi;
  
   Asil Akademi
Özveren Sokak
Kök Apt. No: 16/14
            Maltepe/Kızılay

İletişim :    Ayşe Pehlivan, 0532 458 1239 - 0543 804 2743 ************************************************ 
İstanbul ve Eskişehir Bireysel Danışmanlık Randevusu için lütfen iletişime geçin.


eposta    : cekimyasasi@hotmail.com
****************************************************

Lütfen gülümseyin. Hayatın Tek Amacı Deneyimlemek ve Keyif almaktır.
Her şey gönlünüzce olsun

***********************************************

*************************
Halis  Shnr
Hipnotist 
Kişisel Gelişim Rehberihttp://www.facebook.com/hlsshnr
39 yorum :

 1. bilgi paylaşmada pinti olmadığınız için çok teşekkür ederim. yaradana sizi bulmamı sağladığı için ve okuyarak farkındalığımı arttırdığı için hamd ederim. bende çekim yasasına çok ilgi duyan öğrenmeye doymayan biriyim ama yazılanların anlatıların neredeyse tamamı teorik uygulamaya nasıl geçireceğini söylemiyorlar siz bana ışık tuttunuz tüm güzellikler sizinle olsun.

  YanıtlaSil
 2. Ayşen hanım yorumlarınız için teşekkür ederim. Faydalı olduysam ne mutlu bana bilgi paylaşarak çoğalır. Yakında yeni öğrendiğim ve benim de hala üzerinde çalıştığım teknikle ilgili yazılar paylaşmaya başlayacağım. Bilinçaltı temizliği konusunda oldukça başarılı bir teknik. Tavsiye ettiğim 3 kişiden olumlu geri dönüşümler aldım. Kendimde oldukça fazla dönüşüm imkanı sağladı. Güzellikler herkesin gönlüne göre olsun.

  YanıtlaSil
 3. Mrb ismim Zeynep,Bende kendi adıma çok teşekkür ederim.Tesadüf eseri buldum sizi demiyeceiğm hayatta hiç birşey tesadüf değildir değil mi:) bu konular ile ilgili bilgi sahibi olmaya başlamışken 1 seans yaşam koçu tecrübem varken bana orada aktarılan bilgilerin yazılı ve ayrıtnlı bir şekilde sizin sitenizde bulabileceğimi tahmin bile edemezdim.Çok ama çok teşekkür ederim.21 günlük olumlamaya başladım sonucu merak ediyorum.DÜşücnelerimiz kaderimizdir buna yürekten inanıyorum.Sevgiyle kalın..

  YanıtlaSil
 4. Düşünceleriniz için teşekkür ederim. Çalışmanızda başarılar diliyorum.
  Olumlama çalışmasının istediğiniz gibi olmasını istiyorsanız öncelikle bilinçaltındaki direnç noktalarını bulup temizlemeniz lazımki yerlerine yeni kayıtları yerleştirebilesiniz. Yani ağzına kadar dolu bir şişeye içerisine içindeki suyu boşaltmadan yeni bir şey koyamayacağınız gibi kayıt dolu bir beyindede bazı kayıtlar silinmeden yerine yenileri yazılamaz. Çünkü bilinçaltındaki bir çok kayıt birbiri ile bağlantılı ve birbirlerini korumaktadırlar.Ve siz olumlama ile yeni kayıt yazmaya çalıştıkça eski kayıtlar size direnç göstermektedir.
  Olumlamalarla bilinçaltınıza kayıtlı olumsuz kayıtların bir kısmının üzerine yazarken diğer kısımlara yazamayabilirsiniz. Bu nedenle öncelikle size bilinçaltı kayıt temizliği yapmanızı öneririm. Bu konuda bir çok teknik var. EFT tekniği de bunlardan birisi. Ama şu anda üzerinde çalıştığım Nil Avunduk Hanımın geliştirdiği değişim ve dönüşüm çalışması bu konu için oldukça iyi bir teknik. Konu ile ilgili bilgiyi http://www.icimdekiyolculuk.com.tr/ sitesinden bulabilirsiniz. İsterseniz yukarıda yazdığım mail adresinde bana mail atarsanız size çalışma dokumanı gönderebilirim

  Her şey gönlünüze göre olsun.

  YanıtlaSil
 5. merhaba ben bir arkadaşımı tavsiyesiyle buldum sitenizi paylaştığınız konular ilgimi çekti hepsini okudum tam anlayamadım sanırım ben sınava girecegim ve benim sınavı kazanamamak korkum çok fazla bunun için olumlama çalışması yapmak istiyorum ama bilinçaltı temizliğini nasıl yapacağımı tam anlamadım yardımcı olursanız sevinirim.
  herşey için teşekkürler.

  YanıtlaSil
 6. sınav çok yakında ise sadece korkularını tespit et o korkularının gerçek anlamda hissederek en olumsuz sonuçları olduğunu düşün ve en olumsuz sonucu içtenlikle kabul et. Ondan sonra içine döndüğünde o korkularının verdiğin tepkinin değiştiğini hissetmen lazım. Burdaki en kötü senoryoyu kabul içtenlikle ve inanarak olmalıdır. Devamında kendini gerçekten mutlu olduğun bir yerde hayal et. Bu durumu hisset. Devamında sınavla ilgili korkuların olmasa nasıl birisi olurdun nasıl bir ruh halinde olurdun. Bu durumun içinde ol. Ve olayları akışına bırak.
  yaklaşık yarım ila bir saatlik bir çalışma sonrasında kendini iyi hissedeceğini düşünüyorum.
  sınav öncesi bir kaç kez tüm korkularına yaparsan. senin için iyi olur.
  istersen daha sonra detaylı çalışma için mail atabilirsin.

  YanıtlaSil
 7. merhabalar, bir süredir kuantum düşünce tekniği, bilinçaltı temizliği ve olumlama çalışmaları ile ilgili kitaplar okuyorum. O günden bu yana(yaklaşık 2 ay) kendimi çok daha mutlu ve huzurlu hissediyorum. Kendime yaptığım pozitif telkinler dışında hiçbirşey yapmadım üstelik. Henüz çok başında olduğumun farkındayım ve daha çok okumak, deneyimlemek istiyorum. Kitap önerilerinizi paylaşabilir misiniz?

  YanıtlaSil
 8. Merhaba
  Kitap tavsiyesi olarak direk uygulamalara yönelik Aykut Oğutun kitaplarını tavsiye edebilirm. Evrenden torpilim Var ve Üzerinde Ayna olan kitabı, Bu iki kitap sohbet havasında yazılmış kitaplar.
  Aykut Oğutun yaşam koçluğunu yapan öğretmeni Darel Rutherford'un Çözüm Olmak kitabı bolluk bilinci oluşturma ve yaklaşımları ile çok güzel bir kitap. Ve Antony Robbins'in Sınırsız Güç kitablarını tavsiye ederim. Görüşmek üzere

  YanıtlaSil
 9. Merhaba yurt disinda yasiyorum.Secret kitabi cikmadan cok uzun yillardir bu teknigi uyguluyordum ama sizin derlediginiz bilgilerden bazilari gercekten cok ilgimi cekti, 21 gunluk temizlikten bahsedilmis bunu pek anlayamadim. Basarilar
  Demet

  YanıtlaSil
 10. Merhaba
  21 günlük süre bizim yeni alışkanlıkları kabul zamanı, hücrelerimiizn kendini yenileme zamanıdır. Bu nedenle genelde olumlama ve temizlik çalışmalarında 21 gün tekrarlanması önerilir. yeni alışkanlıkların pekişmesi için geçen süredir.
  Mailim yada faceten ulaşırsanız, ilginizi çeken konularda bilgi paylaşımında bulunabilirm

  YanıtlaSil
 11. merhaba
  size tüm içtenliğitık sayenizde kaybetmiyeceğimi biliyorum mle teşekkür ederim .
  muhteşem bir site bu kadar olur aradğım içimdeki yanlış düşünceleri
  o kadar net ifade etmişsinizki çok mutluyum bana rehber olduğunuz için evimi kaybetmek üzereydim suçluluk duygularımdan ,artık kaybetmiyeceğimi biliyorum şükürler olsun
  bende kişisel gelişim kitapları çekirdek inanc uygulaması eft,reiki uyguluyorum insan bazı durumlarda işin içinden çıkmsı çok zor hal alıyor ,gerçekten minnettarım size .okuduklarımla hem kendimi hemde başkalarını suçlamayı bıraktım içimde yaşadığım acılara ve suçluluk duygularıma odaklandım .size acaba nasıl daha detaylı anlatabilirim bana yardımcı olabilirmisiniz şimdiden çok teşekkür ederim hayatımın dönüm noktası oldu size iyi çalışmalar diliyorum ve yenilikleri sabırsızlıkla bekliyorum

  YanıtlaSil
 12. Mailden ulaşırsanız yardımcı olabileceğim konu olursa memnuniyetle yardımcı olurum.

  YanıtlaSil
 13. bende istiyorum bu yeni bir hayata baslamak ama hangi egzersizden baslayacagimi bilmiyorum yardimci olurmusunuz?

  YanıtlaSil
 14. Çekim yasasını anlamak açısından
  http://www.hls-cekimyasasi.com/2012/06/cekim-yasasn-srr-basmz-gelen-seyleri.html

  http://www.hls-cekimyasasi.com/2012/06/cekim-yasasnn-srr-ne-istedigini-bilmek.html

  yazılarımı okumanızı tavsiye ederim. Bunun dışında bilinçaltı ile ilgili bir çok yazı mevcut sitede.
  Netleştikten sonra mailimden bana ulaşabilirsiniz.

  YanıtlaSil
 15. Merhaba
  Öncelikle paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim. Dün tüm yazılarınızı bilgisayarıma indirdim ve okumaya başladım. Bazılarını tekrar tekrar okuyorum. Yakında uygulamalara başlayacağım. Eğer beynimin içerisinde ki gereksiz korkularımı ve dayatmalarımı temizleyebilirsem yeni ve faydalı bilgilerle doldurmaya çalışacağım. Şu an yaşadığım hayat gerçekten çekilmez oldu. Her an kötü şeyler olacakmış gibi gardımı almış bekliyorum ve yazılarınızda belirttiğiniz gibi hepside bir şekilde başıma geliyor. Bu kötü duyguları nasıl atacağım hakkında umarın yazılarınızın faydası olur. 10 sene öncesine kadar herkesin gıpta ile baktığı bir insandım. Herkes bana senin ağlayacağın günü merakla bekliyorum derlerdi. 10 yıl önce başıma gelen kötü bir olaydan dolayı 2 ay cezaevinde kaldım. Ve 10 yıldır hala toparlayamadım kendimi. Tv de ki filmlere bile ağlar oldum. Hayatımı kazandığım işime bile önem vermiyorum. Dolayısıyla sürekli başarızlık ve depresif yaşam. Ve hepsinden önemlisi kendim yazıp kendim yaşıyorum. Biliyorum ki bu olumsuzlukları ben yaratıyorum. Ama ne kadar çabalasamda bu düşüncelerden kurtulamıyorum. Belki de tekniği bilmiyorum. Ama bu kez kararlıyım. Yazılarınızı harfiyen ve tamamen motive olarak uygulayacağım. Bana şans dileyin lütfen.

  YanıtlaSil
 16. Zihninde düşünceler dolaşmaya başladığında o düşüncelerin beyninden çıkıp karşı duvara yansıdığını düşün.Duygularını resme dönüştürüp karşıya yansıt. Bir anda o düşünceler kaybolacaktır.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. iyi günler,siteniz çok faydalı.eft master eğitimleriniz varmı,tarihi,yeri ve ücreti nedir.
   özcan, ozcanoz@mynet.com
   0 506 235 0133

   Sil
  2. İyi düşünceleriniz için teşekkür ederim. Ben eğitim vermiyorum.
   EFT konusunda Dr.Bülent Uran var. Nette arattırırsanız. EFT konusunda kitabıda var.

   Sil
 17. Halis Bey merhaba,
  Sağlık sıkıntım sebebiyle yaklaşık bir aydır olumlu düşünme üzerine kitaplar okumaya başladım ve nette gezinirken sizin sitenizi buldum.Öncelikle kendinizle ilgili anlatabildiklerinizdenötürü sizi kutlarım.Bence temizliğinizde başarılı olmaktasınız.Kitaplarda tekrar okumak istediğim bölümleri yazmaya başladım, siz de önemli bölümleri almışsınız bu bana çok faydalı oldu.Bana destek olabilecek kitap önerilerinizi iletmenizi rica ederim.

  YanıtlaSil
 18. Özellikle sağlık LOUISE L.HAY kitapları var
  http://www.kitapyurdu.com/arama/default.asp?anahtar=Louise+L.+Hay&ara.x=16&ara.y=11&stype=4&type=list&populer=0&aramasekli=1&exactly=ON&satis=2&x2=1

  Bunun dışında ego konusunda Echart Tolle kitapları mevcut.
  http://www.kitapyurdu.com/arama/default.asp?anahtar=Eckhart+Tolle&ara.x=0&ara.y=0&stype=4&type=list&populer=0&aramasekli=1&exactly=ON&satis=2&x2=0

  Aykut Oğut
  http://www.kitapyurdu.com/arama/default.asp?anahtar=aykut+o%F0ut&ara.x=22&ara.y=14&stype=4&type=list&populer=0&aramasekli=1&exactly=ON&satis=2&x2=1

  YanıtlaSil
 19. merhaba tesadüfen bulduğum sitenizi çok beğendim tebrik ederim büyük emekler harcamışsınız.benim uğraştığım konu kilo vermek şartlama yada olumlama yada herneyse bir türlü yapamıyorum nedeninide bulamıyorum deniz egece beyin bilinçaltı kodlama cihazını aldım ama yok bir yerde tıkanıyorum nolur bana yardımcı olurmusunuz ne demem gerek lafı uyduramıyorum saygılarımla
  gülay özer

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mailimden yada face adresinden mesaj atabilirsin.
   Son olarak yayınlanan yazıda zayiflama telkini mevcut onu indirip dinleyebilirsin.

   Öncelikle kiloya neden olan bilinçaltındaki kayıtlari bulmak önemli bunun içinde Regresyon kaydını indirip çalışma yapabilirsin.

   Sil
 20. çekim yasası ile ilgili e-kitap,kitap ve araştırmalarım oldu bir okadar da ücret ödedim ama sitenizi bulduktan sonra en iyisi denilebilecek kendilerine de bir okadar değer biçen insanlardan samimi, çıkarsız ve sınırsız paylaşımlarınız oldukça mutlu etti ihtiyacı olan kişilere linkinizi gönderiyorum emeğiniz için teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 21. merhaba . birkaç gündür sitenizi takip ediyorum . yazdığın şeylere canı yürekten katılıyorum . ancak nereden başlamam gerektiğini bilmiyorum . hayatıma istediğim şeyleri çekmek için öncelikle ne yapmalıyım . beni yönlendiriseniz çok sevinirim . teşekkürler .

  YanıtlaSil
 22. Merhaba Halis bey benm boyum gerçekten çok kısa hani ne düşünürske istersek hayatımıza çekeriz çok istersek olur ya ben bu yolla boyumu uzatmak istiyorum biraz yardımcı olurmusnuz?

  YanıtlaSil
 23. Bu konuda uzman bir doktora başvurmanızı tavsiye ederim.

  YanıtlaSil
 24. Halis Bey ben gerçketn değişmek istiyorum bıktım bu hayattan hayata bakış açımdan gerçketen değişmeyi çok istiyorum Sizinde yardımınıza ihtiyacım var benim korkularım var hemde çok :(( Yardımcı olursunuz inşallah sizinle görüşme gibi bi imkanım yok çünkü aynı şehirlerde yaşamıyoruz :(

  YanıtlaSil
 25. hangi seviyede yardım istiyorsunuz. mailimden ulaşabilirsiniz.

  YanıtlaSil
 26. Halis bey hani biz bu bilinçaltı kayıtlarını değştirince karakterimizde iyi olacak ya bi arkadaışm 1 yıldır biliçaltı terapisine gidiyor ama bi değişiklik göremiyoruz acaba gerçekten bilinçaltı kayıtlarını değşitirmemiz işe yarıyormu ?

  YanıtlaSil
 27. Yapılan çalışmalar sonunda hedefimiz kendimizi iyi hissetmek bundan sonraki yaşantımızda farkında olarak yaşamaktır.
  Arkadaşınızın çalışmaya başladığı gündeki düşünceleri ile bugünkü yaklaşımını karşılaştırmak gerekir.
  Belki size göre bir değişiklik yoktur ama onun içinde çağ atlamış olabilir. Ancak bunu o biliyordur.
  Aynı şeyi ben kendim yaşadım. Ben içimde çağ atladım. Ancak eşim ise olaya farklı boyutta baktı. Bu çalışmalar sonrasında onun beklediği gibi bir adam olacağımı sanıyordu.
  Bu konuda bir süre çalışmlar sonrasında çatışma yaşadık. Ama devamında yeni bene alıştılar. Benim çalışmalardaki amacım kendimde eksik gördüğüm şeyleri değiştirmekti.
  Ben bu değişimi kendim için yaptım. Eşim ne derse desin ben içimde değişimi hissediyorum.
  Arkadaşınızın değişiminde de ona sormak lazım. O kendinde bir değişiklik hissediyormu?
  Sonuçta bu içsel bir değişim. Bunu ancak bu yolculuğu yapan kişi anlar.
  Yıllarca kimseye anlatamadığı korkularının ve duyguların değiştiğini tabiki kimse anlamayacaktır.
  Bunu bilen sadece o dur.

  YanıtlaSil
 28. merhaba tesadüflere inanmayanlardanım sitenizi öyle bi anda buldum ki dedim vardır bi hikmeti mutlaka. çekim yasasıyla ilgileniyorum uzun zamandır araştırırken bi çok şeyi de öğrendim eft sedona hooopa gibi ha ne derece başarılı oldum tartışılır.eskisine oranla çok daha pozitifim.bunları yazarken öyle üzgünümki çok çaresiz hissediyorum kendimi erkek arkadaşımla bir yıldır beraberdik ve bu gün ayrıldık daha doğrusu saçma bi durum biz birbirimizi seviyoruz ama onun iş ve ailesiyle ilgili sorunları var birtürlü işin içinden çıkamadığını söylüyor ayrılma kararını bana 2 hafta önce söyledi ama uzak şehirlerde yaşadığımız için ancak bugün yüzyüze konuşma imkanımız oldu yaşadığı belirsizliğin içine beni çekmek istemediğini benimde zamanımı çalmak istemediğini söylüyo ikimizinde yaşı ilerledi artık ben ona hak verdim tamam ama çabuk pesediyo birlikte aşarız dedim ne dediysemde olmadı yurt dışına gitmeye kararlı.sarıldık ayrıldık herzaman görüşücez tabiki neyse sorum şu benim içimdeki kaybetme korkusundan dolayı ilşikimiz bu hale gelmiş olabilir mi?bu korkumu farkettim son 2 haftadır sedona yöntemiyle korkumu serbest bırakmaya çalışıyorum epeycede rahatlattı beni ama neden böyle oluyo anlamıyorum bana yardımcı oalabilirseniz çok sevinirim teşekkür ederim

  YanıtlaSil
 29. Sitemde bulunan bilinçaltı kayıt temizlik rehberini ve içsel temizlik konularındaki yazıları okumanızı tavsiye ederim.


  Bilinçaltı kayıt Temizlik rehberi

  İçsel temizlik çalışmaları

  YanıtlaSil
 30. Merhaba, kilo vermek istiyorum ama yeme isteğimi bastıramıyorum,acıkcası bir umut sitenizi inceliyorum,yardımcı olarak ne önerirsiniz ?? sayg.

  YanıtlaSil
 31. Kilonun bir çok sebebi olabilir.
  Kendini büyük göstermeye çalışma, taciz benzeri nedenlerden dolayı kendini çirkinleştirip tercih edilmeyen birisi yapma, korunma amaçlı vucudu şişirme vb olabilir. Bunların bilinçaltında sorgulanıp altındakilerin temizlenmesi önemlidir.

  YanıtlaSil
 32. çekim yasası diye bir yasa yoktur. Tamamen para kazanmaya odaklı ve çaresiz insanların dertlerini azaltmak yerine daha da harlandıran içi boş bir girişimdir. Dünya tos pembe bir cennet parçası değildir, isteyen istediği zaman fikirlerini ve bakış açısını değiştirerek /polyannacılık oynayarak bir şeyleri değiştiremez, aksine daha komik duruma düşer. 1990 lı yıllardan beridir, kişisel gelişim konusu ile yakından ilgilenen ve Antony Robbins kitapları ile büyülenen sonra da betona çakılan biri olarak konuşuyorum. Hatırlarsanız bu işten karlı çıkan kişi sadece Antony Robbins idi ve milyon dolarlık satış rekorları ile şu an keyif sürüyor- Rahat durmayıp çekim yasası belgeseli ile ve kitabını yutmayı denemiş biri olarak söylüyorum, bu hayatta hiç bir şey, sizin kendi iradenizle şekillenmez. Sadece gerçekten aydınlanmış büyük ruhların dışında hiç bir insan, bilmem nereye bilmem ne frekans bandına sızarak bilmek kaç peryodunda bilmem kaç titreşim yayarak dileklerini gerçekleştiremez. istekler ve dilekler böyle gerçekleşmez.

  Kişinin iradesi tamamen değersiz midir?

  İradeyi de kontrol eden güçler vardır. Onlar istediğinde, siz de isteyebilirsiniz. Onlar dilediğinde siz de dileyebiliyorsunuz. Bir isteğinizin gerçekleşmesi bu sistemlerin kendi planlarına uyumlu işlerin önünün açılmasına bağlıdır. Olayların hepsi istisna olmadan birbiri ile bağımlıdır. Gizliden gizliye çalışan bu sistemler- melekeler güçler evrendeki işleyişi yürütürler. Yani insan sadece bir kukladır. Kukla olduğunu fark eden insan, bu evrende fark yaratabilir. Fark edemeyenler ise oyun içinde debelenip durur. Öyle tavana dolar resmi asmakla zengin de olunmaz, tavuk suyuna çorba kitabı için ilham da gelmez. Boş verin bunları...
  Gözlerinizi açın ve evrendeki iyilik-kötülük, karanlık -aydınlık, sevgi nefret, zenginlik -fakirlik gibi çeşitlenen milyonlarca dualitenin iç yüzünü görün. Ya ikisini birden satın alırsınız ya da bu oyundan tamamen çekilip Himalayalara çıkar inzivaya çekilirsiniz. Çünkü gerçek yasa, bu ikisini birlikte zorla satıyor. Mutlu olmak isteyeni mutsuz olmak bekler. Zengin olmak için zirvelere kanat açan; yere beton gibi çakılmayı da seçmiştir. Sevgiyi isteyen, nefreti de satın almıştır.... Daha çok söyleyeceklerim var ama neyse...

  YanıtlaSil
 33. Herkes inandığı şeyi yaratır.
  Bir şeyin var olduğunu kabul ederseniz o yönde konular hayatınıza gelir.
  Olmadığını kabul ederseniz farkındalığınızza o yönde konular gelir.

  Bir insanın bir konuda başarısız olması diğer insanlarında aynı konuda başarısız olacağı anlamına gelmez.
  Birilerinin başarılı olması diğerlerinide bu konuda başarılı olabileceği konusunda fikir verir.

  Eğer bu olmasaydı bu gün kullandığımız hiç bir teknolojiye sahip olmazdık.

  Yaşam seçimlerden oluşur.
  Kişi bu seçimleri seçerken kendi hakkındaki bakış açılarına göre seçim yapar.

  YanıtlaSil
 34. Halis bey merhaba.Öncelikle maddiyat gözetmeden yaptınığız bu paylaşımlar için teşekkür etmek isterim.Ben çoktandır sorunumun farkında olan ve bunu sırtımda yük gibi taşıyarak fiziksel olarak teşhis edilemeyen sırt ağrılarımın başlamasıyla deli gibi çözüm arayan fakat bulamayan aynı zamanda maddi yetersizlik yaşayan biriyim.Tesadüfen rastladım yazılarınıza ve affetmekle ilgili telkin kaydınızla bugün çalışmalara başlayacağım.Umarım bir hata yapmadan olumlu sonuçlar alırım.Teşekkürler.

  YanıtlaSil