Hakkımda


Bildikleriniz değil YAPAbildikleriniz yaşamınızda fark yaratır.
Sahip olduğunuz bilgiyi kullanmadıkça hayatınıza katkı sağlamaz.
 Anadolu üniversitesi İktisat bölümü mezunuyum. Konya Selçuk Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon Bölümünde yüksek lisans yaptım.

2008 yılından itibaren kendi keşif yolculuğumu yapıyorum. Çekim Yasası’na ilgi duymam ve The Secret kitabıyla başladığım bu keşif yolculuğumda bu konuda yayınlanmış onlarca kitabı okuyarak içindekileri hayatıma uygulamaya çalıştım. 
NLP ve EFT Duygusal Özgürleştirme Tekniği konusunda eğitimler alıp kendimi geliştirdim.
2011 yılında Reiki 1 ve 2. Aşama uyumlaması aldım. 
2013 yılında Ufuk Önen’den Hipnoz Eğitimi alarak Hipnotist sertifikasına sahip oldum.
2014 yılında Dr. Bülent Uran’dan Oto Hipnoz,
           Yeni Yaşam Okulundan Yaşam Koçluğu eğitimi aldım.
2015 yılında Access Bars Uygulayıcı eğitimi aldım. 
2016 Yılında Access Bars eğitmeni oldum.
2017 Yılında, Minfullness 101 Eğitimini Aldım.
                      Bilinçaltı Dili ve Mucizeler eğitimini aldım.
Kendimi keşif yolculuğuma halen devam etmekteyim.
Çalışmalarımda; Hipnoterapi, Regresyon, Access Bars, NLP, EFT Duygusal Özgürleştirme Tekniği, İçsel Temizlik, Bilinçaltı Dili ve Egoyu ikna etme tekniklerini kullanmaktayım.
Keşif yolculuğumda yaşamış olduğum deneyimleri 2008 yılından itibaren www.hls-cekimyasasi.com sitesinde paylaşmaktayım.
Yaşam herkese sunulmuş bir hediyedir. Önemli olanın başımıza gelen şeyin büyüklüğü ya da şekli değil onu nasıl algıladığımızdır.  
Hayatınıza katkı olmasını diliyorum.
Saygılarımla
Halis ŞAHİNER
Kişisel Gelişim Rehberi
Hipnoterapist

 **************************************************
KİTAPLARIM;
KONTROL SENDE
İzin Ver Gelsin, İzin Ver Olsun
Çekim Yasası ve Bilinçaltı Dönüşüm Rehberi Kitabı

Daha İyi Bir Yaşam İçin, 
BİLİNÇLİ YARATMA SANATI


ÇALIŞMA VE EĞİTİMLERİM;


ÇALIŞMA VE EĞİTİMLERİM;

1.       KONTROL SENDE - Çekim Yasası ve Bilinçaltı Dönüşüm Atölye Çalışması

Çekim yasasını etkili olarak nasıl kullanılabileceğinin anlatıldığı ve istediklerimizi elde etmedeki en büyük engellerimiz olan bilinçaltındaki blokajların çözümlenmesi konusundaki teknikleri içeren interaktif bir çalışmadır.

 Detaylı bilgi için aşağıdaki linke tıklayınız. 

  

2. Para Blokajlarını Çözmek ve Ötesinde Yaratmak

Yeterince para kazanamıyor musunuz?
Borç içerisinde misiniz?
Ya da çok kazanıyorsunuz ancak kazandıkça daha mı fazla harcıyorsunuz?
Kazandığınız para geldiğinden çok daha hızlı bir şekilde sizi terk mi ediyor? Paranızın bolluğu bereketi mi yok?
Belki de neredeyse 12 saat çalışıyorsunuz yine de istediğiniz miktarda para kazanamıyor musunuz?
Başkalarından para isteme konusunda zorluklar mı yaşıyorsunuz?
Parayla ilgili bakış açılarınızla yüzleşmeye hazır mısınız?
Para konusunda blokajlarınızı görmek bunların ötesine geçmek ister misiniz?
DAHA FAZLA paraya sahip olmak için basit araçlar edinmek ister misiniz?

Detaylı bilgi için aşağıdaki linke tıklayınız. 

        Para Blokajlarını Çözmek ve Ötesinde Yaratmak
3.        Bireysel Danışmanlık

Bireysel danışmanlık, psikolojik ve duygusal rahatsızlıkları konuşarak tedavi etme yöntemlerinin genel ismidir. Bireysel danışmanlık ile kişinin içinde bulunduğu durumun sebepleri açığa çıkarılarak, sorunun daha iyi anlaşılması ve çözümü öğrenerek kullanması amaçlanır.

Herkesin hayatında kişisel, sosyal ya da akademik konularda, objektif bir bakış açısına, dinlenilmeye ve farklı yollar bulmaya ihtiyaç duyduğu dönemler olabilir. Özellikle objektif olarak yargılanmadan birilerinin sizi dinlemesi üçüncü bir göz tarafından davranışlarınız konusunda farkında olmadığınız yönlerin size gösterilmesi birçok konunun çözümünün anahtarıdır.

Detaylı bilgi için aşağıdaki linke tıklayınız. 


MAKALELERİM;

2008 yılından itibaren sitemde paylaştığım kendime ait makalelere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. 


İLETİŞİM BİLGİLERİM;

Tel : 0 553 06 00 464 

e_posta    : cekimyasasi@hotmail.com 


FACEBOOK GRUP VE SAYFALARIM;

Facebook Çekim Yasası Sayfası; 

Facebook Hls- Çekim Yasası Grup sayfası:
https://www.facebook.com/groups/cekimyasasi/************************************************


 Daha fazla yaratım aracı ve bilgi için kitaplarımı satın alarak hayatınıza  katkıda bulunmak ister misiniz?Kontrol Sende - Çekim Yasası ve Bilinçaltı Dönüşüm Rehberi Kitabı - 2019 - 2 nci Baskı


 KONTROL SENDE
İzin Ver GELSİN, İzin Ver OLSUN
Çekim yasası ve Bilinçaltı Kayıt Dönüşüm Rehberi

Düzenlemiş İkinci Baskı


************************************************


Bilinçli Yaratma Sanatı Kitabı


Daha İyi Bir yaşam için

BİLİNÇLİ YARATMA SANATI


******************************

Kitapları Temin İçin : cekimyasasi@hotmail.com

Tel/Whatsapp : 0 553 06 00 464

www.halissahiner.com

 

41 yorum :

 1. bilgi paylaşmada pinti olmadığınız için çok teşekkür ederim. yaradana sizi bulmamı sağladığı için ve okuyarak farkındalığımı arttırdığı için hamd ederim. bende çekim yasasına çok ilgi duyan öğrenmeye doymayan biriyim ama yazılanların anlatıların neredeyse tamamı teorik uygulamaya nasıl geçireceğini söylemiyorlar siz bana ışık tuttunuz tüm güzellikler sizinle olsun.

  YanıtlaSil
 2. Ayşen hanım yorumlarınız için teşekkür ederim. Faydalı olduysam ne mutlu bana bilgi paylaşarak çoğalır. Yakında yeni öğrendiğim ve benim de hala üzerinde çalıştığım teknikle ilgili yazılar paylaşmaya başlayacağım. Bilinçaltı temizliği konusunda oldukça başarılı bir teknik. Tavsiye ettiğim 3 kişiden olumlu geri dönüşümler aldım. Kendimde oldukça fazla dönüşüm imkanı sağladı. Güzellikler herkesin gönlüne göre olsun.

  YanıtlaSil
 3. Mrb ismim Zeynep,Bende kendi adıma çok teşekkür ederim.Tesadüf eseri buldum sizi demiyeceiğm hayatta hiç birşey tesadüf değildir değil mi:) bu konular ile ilgili bilgi sahibi olmaya başlamışken 1 seans yaşam koçu tecrübem varken bana orada aktarılan bilgilerin yazılı ve ayrıtnlı bir şekilde sizin sitenizde bulabileceğimi tahmin bile edemezdim.Çok ama çok teşekkür ederim.21 günlük olumlamaya başladım sonucu merak ediyorum.DÜşücnelerimiz kaderimizdir buna yürekten inanıyorum.Sevgiyle kalın..

  YanıtlaSil
 4. Düşünceleriniz için teşekkür ederim. Çalışmanızda başarılar diliyorum.
  Olumlama çalışmasının istediğiniz gibi olmasını istiyorsanız öncelikle bilinçaltındaki direnç noktalarını bulup temizlemeniz lazımki yerlerine yeni kayıtları yerleştirebilesiniz. Yani ağzına kadar dolu bir şişeye içerisine içindeki suyu boşaltmadan yeni bir şey koyamayacağınız gibi kayıt dolu bir beyindede bazı kayıtlar silinmeden yerine yenileri yazılamaz. Çünkü bilinçaltındaki bir çok kayıt birbiri ile bağlantılı ve birbirlerini korumaktadırlar.Ve siz olumlama ile yeni kayıt yazmaya çalıştıkça eski kayıtlar size direnç göstermektedir.
  Olumlamalarla bilinçaltınıza kayıtlı olumsuz kayıtların bir kısmının üzerine yazarken diğer kısımlara yazamayabilirsiniz. Bu nedenle öncelikle size bilinçaltı kayıt temizliği yapmanızı öneririm. Bu konuda bir çok teknik var. EFT tekniği de bunlardan birisi. Ama şu anda üzerinde çalıştığım Nil Avunduk Hanımın geliştirdiği değişim ve dönüşüm çalışması bu konu için oldukça iyi bir teknik. Konu ile ilgili bilgiyi http://www.icimdekiyolculuk.com.tr/ sitesinden bulabilirsiniz. İsterseniz yukarıda yazdığım mail adresinde bana mail atarsanız size çalışma dokumanı gönderebilirim

  Her şey gönlünüze göre olsun.

  YanıtlaSil
 5. merhaba ben bir arkadaşımı tavsiyesiyle buldum sitenizi paylaştığınız konular ilgimi çekti hepsini okudum tam anlayamadım sanırım ben sınava girecegim ve benim sınavı kazanamamak korkum çok fazla bunun için olumlama çalışması yapmak istiyorum ama bilinçaltı temizliğini nasıl yapacağımı tam anlamadım yardımcı olursanız sevinirim.
  herşey için teşekkürler.

  YanıtlaSil
 6. sınav çok yakında ise sadece korkularını tespit et o korkularının gerçek anlamda hissederek en olumsuz sonuçları olduğunu düşün ve en olumsuz sonucu içtenlikle kabul et. Ondan sonra içine döndüğünde o korkularının verdiğin tepkinin değiştiğini hissetmen lazım. Burdaki en kötü senoryoyu kabul içtenlikle ve inanarak olmalıdır. Devamında kendini gerçekten mutlu olduğun bir yerde hayal et. Bu durumu hisset. Devamında sınavla ilgili korkuların olmasa nasıl birisi olurdun nasıl bir ruh halinde olurdun. Bu durumun içinde ol. Ve olayları akışına bırak.
  yaklaşık yarım ila bir saatlik bir çalışma sonrasında kendini iyi hissedeceğini düşünüyorum.
  sınav öncesi bir kaç kez tüm korkularına yaparsan. senin için iyi olur.
  istersen daha sonra detaylı çalışma için mail atabilirsin.

  YanıtlaSil
 7. merhabalar, bir süredir kuantum düşünce tekniği, bilinçaltı temizliği ve olumlama çalışmaları ile ilgili kitaplar okuyorum. O günden bu yana(yaklaşık 2 ay) kendimi çok daha mutlu ve huzurlu hissediyorum. Kendime yaptığım pozitif telkinler dışında hiçbirşey yapmadım üstelik. Henüz çok başında olduğumun farkındayım ve daha çok okumak, deneyimlemek istiyorum. Kitap önerilerinizi paylaşabilir misiniz?

  YanıtlaSil
 8. Merhaba
  Kitap tavsiyesi olarak direk uygulamalara yönelik Aykut Oğutun kitaplarını tavsiye edebilirm. Evrenden torpilim Var ve Üzerinde Ayna olan kitabı, Bu iki kitap sohbet havasında yazılmış kitaplar.
  Aykut Oğutun yaşam koçluğunu yapan öğretmeni Darel Rutherford'un Çözüm Olmak kitabı bolluk bilinci oluşturma ve yaklaşımları ile çok güzel bir kitap. Ve Antony Robbins'in Sınırsız Güç kitablarını tavsiye ederim. Görüşmek üzere

  YanıtlaSil
 9. Merhaba yurt disinda yasiyorum.Secret kitabi cikmadan cok uzun yillardir bu teknigi uyguluyordum ama sizin derlediginiz bilgilerden bazilari gercekten cok ilgimi cekti, 21 gunluk temizlikten bahsedilmis bunu pek anlayamadim. Basarilar
  Demet

  YanıtlaSil
 10. Merhaba
  21 günlük süre bizim yeni alışkanlıkları kabul zamanı, hücrelerimiizn kendini yenileme zamanıdır. Bu nedenle genelde olumlama ve temizlik çalışmalarında 21 gün tekrarlanması önerilir. yeni alışkanlıkların pekişmesi için geçen süredir.
  Mailim yada faceten ulaşırsanız, ilginizi çeken konularda bilgi paylaşımında bulunabilirm

  YanıtlaSil
 11. merhaba
  size tüm içtenliğitık sayenizde kaybetmiyeceğimi biliyorum mle teşekkür ederim .
  muhteşem bir site bu kadar olur aradğım içimdeki yanlış düşünceleri
  o kadar net ifade etmişsinizki çok mutluyum bana rehber olduğunuz için evimi kaybetmek üzereydim suçluluk duygularımdan ,artık kaybetmiyeceğimi biliyorum şükürler olsun
  bende kişisel gelişim kitapları çekirdek inanc uygulaması eft,reiki uyguluyorum insan bazı durumlarda işin içinden çıkmsı çok zor hal alıyor ,gerçekten minnettarım size .okuduklarımla hem kendimi hemde başkalarını suçlamayı bıraktım içimde yaşadığım acılara ve suçluluk duygularıma odaklandım .size acaba nasıl daha detaylı anlatabilirim bana yardımcı olabilirmisiniz şimdiden çok teşekkür ederim hayatımın dönüm noktası oldu size iyi çalışmalar diliyorum ve yenilikleri sabırsızlıkla bekliyorum

  YanıtlaSil
 12. Mailden ulaşırsanız yardımcı olabileceğim konu olursa memnuniyetle yardımcı olurum.

  YanıtlaSil
 13. bende istiyorum bu yeni bir hayata baslamak ama hangi egzersizden baslayacagimi bilmiyorum yardimci olurmusunuz?

  YanıtlaSil
 14. Çekim yasasını anlamak açısından
  http://www.hls-cekimyasasi.com/2012/06/cekim-yasasn-srr-basmz-gelen-seyleri.html

  http://www.hls-cekimyasasi.com/2012/06/cekim-yasasnn-srr-ne-istedigini-bilmek.html

  yazılarımı okumanızı tavsiye ederim. Bunun dışında bilinçaltı ile ilgili bir çok yazı mevcut sitede.
  Netleştikten sonra mailimden bana ulaşabilirsiniz.

  YanıtlaSil
 15. Merhaba
  Öncelikle paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim. Dün tüm yazılarınızı bilgisayarıma indirdim ve okumaya başladım. Bazılarını tekrar tekrar okuyorum. Yakında uygulamalara başlayacağım. Eğer beynimin içerisinde ki gereksiz korkularımı ve dayatmalarımı temizleyebilirsem yeni ve faydalı bilgilerle doldurmaya çalışacağım. Şu an yaşadığım hayat gerçekten çekilmez oldu. Her an kötü şeyler olacakmış gibi gardımı almış bekliyorum ve yazılarınızda belirttiğiniz gibi hepside bir şekilde başıma geliyor. Bu kötü duyguları nasıl atacağım hakkında umarın yazılarınızın faydası olur. 10 sene öncesine kadar herkesin gıpta ile baktığı bir insandım. Herkes bana senin ağlayacağın günü merakla bekliyorum derlerdi. 10 yıl önce başıma gelen kötü bir olaydan dolayı 2 ay cezaevinde kaldım. Ve 10 yıldır hala toparlayamadım kendimi. Tv de ki filmlere bile ağlar oldum. Hayatımı kazandığım işime bile önem vermiyorum. Dolayısıyla sürekli başarızlık ve depresif yaşam. Ve hepsinden önemlisi kendim yazıp kendim yaşıyorum. Biliyorum ki bu olumsuzlukları ben yaratıyorum. Ama ne kadar çabalasamda bu düşüncelerden kurtulamıyorum. Belki de tekniği bilmiyorum. Ama bu kez kararlıyım. Yazılarınızı harfiyen ve tamamen motive olarak uygulayacağım. Bana şans dileyin lütfen.

  YanıtlaSil
 16. Zihninde düşünceler dolaşmaya başladığında o düşüncelerin beyninden çıkıp karşı duvara yansıdığını düşün.Duygularını resme dönüştürüp karşıya yansıt. Bir anda o düşünceler kaybolacaktır.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. iyi günler,siteniz çok faydalı.eft master eğitimleriniz varmı,tarihi,yeri ve ücreti nedir.
   özcan, ozcanoz@mynet.com
   0 506 235 0133

   Sil
  2. İyi düşünceleriniz için teşekkür ederim. Ben eğitim vermiyorum.
   EFT konusunda Dr.Bülent Uran var. Nette arattırırsanız. EFT konusunda kitabıda var.

   Sil
 17. Halis Bey merhaba,
  Sağlık sıkıntım sebebiyle yaklaşık bir aydır olumlu düşünme üzerine kitaplar okumaya başladım ve nette gezinirken sizin sitenizi buldum.Öncelikle kendinizle ilgili anlatabildiklerinizdenötürü sizi kutlarım.Bence temizliğinizde başarılı olmaktasınız.Kitaplarda tekrar okumak istediğim bölümleri yazmaya başladım, siz de önemli bölümleri almışsınız bu bana çok faydalı oldu.Bana destek olabilecek kitap önerilerinizi iletmenizi rica ederim.

  YanıtlaSil
 18. Özellikle sağlık LOUISE L.HAY kitapları var
  http://www.kitapyurdu.com/arama/default.asp?anahtar=Louise+L.+Hay&ara.x=16&ara.y=11&stype=4&type=list&populer=0&aramasekli=1&exactly=ON&satis=2&x2=1

  Bunun dışında ego konusunda Echart Tolle kitapları mevcut.
  http://www.kitapyurdu.com/arama/default.asp?anahtar=Eckhart+Tolle&ara.x=0&ara.y=0&stype=4&type=list&populer=0&aramasekli=1&exactly=ON&satis=2&x2=0

  Aykut Oğut
  http://www.kitapyurdu.com/arama/default.asp?anahtar=aykut+o%F0ut&ara.x=22&ara.y=14&stype=4&type=list&populer=0&aramasekli=1&exactly=ON&satis=2&x2=1

  YanıtlaSil
 19. merhaba tesadüfen bulduğum sitenizi çok beğendim tebrik ederim büyük emekler harcamışsınız.benim uğraştığım konu kilo vermek şartlama yada olumlama yada herneyse bir türlü yapamıyorum nedeninide bulamıyorum deniz egece beyin bilinçaltı kodlama cihazını aldım ama yok bir yerde tıkanıyorum nolur bana yardımcı olurmusunuz ne demem gerek lafı uyduramıyorum saygılarımla
  gülay özer

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mailimden yada face adresinden mesaj atabilirsin.
   Son olarak yayınlanan yazıda zayiflama telkini mevcut onu indirip dinleyebilirsin.

   Öncelikle kiloya neden olan bilinçaltındaki kayıtlari bulmak önemli bunun içinde Regresyon kaydını indirip çalışma yapabilirsin.

   Sil
 20. çekim yasası ile ilgili e-kitap,kitap ve araştırmalarım oldu bir okadar da ücret ödedim ama sitenizi bulduktan sonra en iyisi denilebilecek kendilerine de bir okadar değer biçen insanlardan samimi, çıkarsız ve sınırsız paylaşımlarınız oldukça mutlu etti ihtiyacı olan kişilere linkinizi gönderiyorum emeğiniz için teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 21. merhaba . birkaç gündür sitenizi takip ediyorum . yazdığın şeylere canı yürekten katılıyorum . ancak nereden başlamam gerektiğini bilmiyorum . hayatıma istediğim şeyleri çekmek için öncelikle ne yapmalıyım . beni yönlendiriseniz çok sevinirim . teşekkürler .

  YanıtlaSil
 22. Merhaba Halis bey benm boyum gerçekten çok kısa hani ne düşünürske istersek hayatımıza çekeriz çok istersek olur ya ben bu yolla boyumu uzatmak istiyorum biraz yardımcı olurmusnuz?

  YanıtlaSil
 23. Bu konuda uzman bir doktora başvurmanızı tavsiye ederim.

  YanıtlaSil
 24. Halis Bey ben gerçketn değişmek istiyorum bıktım bu hayattan hayata bakış açımdan gerçketen değişmeyi çok istiyorum Sizinde yardımınıza ihtiyacım var benim korkularım var hemde çok :(( Yardımcı olursunuz inşallah sizinle görüşme gibi bi imkanım yok çünkü aynı şehirlerde yaşamıyoruz :(

  YanıtlaSil
 25. hangi seviyede yardım istiyorsunuz. mailimden ulaşabilirsiniz.

  YanıtlaSil
 26. Halis bey hani biz bu bilinçaltı kayıtlarını değştirince karakterimizde iyi olacak ya bi arkadaışm 1 yıldır biliçaltı terapisine gidiyor ama bi değişiklik göremiyoruz acaba gerçekten bilinçaltı kayıtlarını değşitirmemiz işe yarıyormu ?

  YanıtlaSil
 27. Yapılan çalışmalar sonunda hedefimiz kendimizi iyi hissetmek bundan sonraki yaşantımızda farkında olarak yaşamaktır.
  Arkadaşınızın çalışmaya başladığı gündeki düşünceleri ile bugünkü yaklaşımını karşılaştırmak gerekir.
  Belki size göre bir değişiklik yoktur ama onun içinde çağ atlamış olabilir. Ancak bunu o biliyordur.
  Aynı şeyi ben kendim yaşadım. Ben içimde çağ atladım. Ancak eşim ise olaya farklı boyutta baktı. Bu çalışmalar sonrasında onun beklediği gibi bir adam olacağımı sanıyordu.
  Bu konuda bir süre çalışmlar sonrasında çatışma yaşadık. Ama devamında yeni bene alıştılar. Benim çalışmalardaki amacım kendimde eksik gördüğüm şeyleri değiştirmekti.
  Ben bu değişimi kendim için yaptım. Eşim ne derse desin ben içimde değişimi hissediyorum.
  Arkadaşınızın değişiminde de ona sormak lazım. O kendinde bir değişiklik hissediyormu?
  Sonuçta bu içsel bir değişim. Bunu ancak bu yolculuğu yapan kişi anlar.
  Yıllarca kimseye anlatamadığı korkularının ve duyguların değiştiğini tabiki kimse anlamayacaktır.
  Bunu bilen sadece o dur.

  YanıtlaSil
 28. merhaba tesadüflere inanmayanlardanım sitenizi öyle bi anda buldum ki dedim vardır bi hikmeti mutlaka. çekim yasasıyla ilgileniyorum uzun zamandır araştırırken bi çok şeyi de öğrendim eft sedona hooopa gibi ha ne derece başarılı oldum tartışılır.eskisine oranla çok daha pozitifim.bunları yazarken öyle üzgünümki çok çaresiz hissediyorum kendimi erkek arkadaşımla bir yıldır beraberdik ve bu gün ayrıldık daha doğrusu saçma bi durum biz birbirimizi seviyoruz ama onun iş ve ailesiyle ilgili sorunları var birtürlü işin içinden çıkamadığını söylüyor ayrılma kararını bana 2 hafta önce söyledi ama uzak şehirlerde yaşadığımız için ancak bugün yüzyüze konuşma imkanımız oldu yaşadığı belirsizliğin içine beni çekmek istemediğini benimde zamanımı çalmak istemediğini söylüyo ikimizinde yaşı ilerledi artık ben ona hak verdim tamam ama çabuk pesediyo birlikte aşarız dedim ne dediysemde olmadı yurt dışına gitmeye kararlı.sarıldık ayrıldık herzaman görüşücez tabiki neyse sorum şu benim içimdeki kaybetme korkusundan dolayı ilşikimiz bu hale gelmiş olabilir mi?bu korkumu farkettim son 2 haftadır sedona yöntemiyle korkumu serbest bırakmaya çalışıyorum epeycede rahatlattı beni ama neden böyle oluyo anlamıyorum bana yardımcı oalabilirseniz çok sevinirim teşekkür ederim

  YanıtlaSil
 29. Sitemde bulunan bilinçaltı kayıt temizlik rehberini ve içsel temizlik konularındaki yazıları okumanızı tavsiye ederim.


  Bilinçaltı kayıt Temizlik rehberi

  İçsel temizlik çalışmaları

  YanıtlaSil
 30. Merhaba, kilo vermek istiyorum ama yeme isteğimi bastıramıyorum,acıkcası bir umut sitenizi inceliyorum,yardımcı olarak ne önerirsiniz ?? sayg.

  YanıtlaSil
 31. Kilonun bir çok sebebi olabilir.
  Kendini büyük göstermeye çalışma, taciz benzeri nedenlerden dolayı kendini çirkinleştirip tercih edilmeyen birisi yapma, korunma amaçlı vucudu şişirme vb olabilir. Bunların bilinçaltında sorgulanıp altındakilerin temizlenmesi önemlidir.

  YanıtlaSil
 32. çekim yasası diye bir yasa yoktur. Tamamen para kazanmaya odaklı ve çaresiz insanların dertlerini azaltmak yerine daha da harlandıran içi boş bir girişimdir. Dünya tos pembe bir cennet parçası değildir, isteyen istediği zaman fikirlerini ve bakış açısını değiştirerek /polyannacılık oynayarak bir şeyleri değiştiremez, aksine daha komik duruma düşer. 1990 lı yıllardan beridir, kişisel gelişim konusu ile yakından ilgilenen ve Antony Robbins kitapları ile büyülenen sonra da betona çakılan biri olarak konuşuyorum. Hatırlarsanız bu işten karlı çıkan kişi sadece Antony Robbins idi ve milyon dolarlık satış rekorları ile şu an keyif sürüyor- Rahat durmayıp çekim yasası belgeseli ile ve kitabını yutmayı denemiş biri olarak söylüyorum, bu hayatta hiç bir şey, sizin kendi iradenizle şekillenmez. Sadece gerçekten aydınlanmış büyük ruhların dışında hiç bir insan, bilmem nereye bilmem ne frekans bandına sızarak bilmek kaç peryodunda bilmem kaç titreşim yayarak dileklerini gerçekleştiremez. istekler ve dilekler böyle gerçekleşmez.

  Kişinin iradesi tamamen değersiz midir?

  İradeyi de kontrol eden güçler vardır. Onlar istediğinde, siz de isteyebilirsiniz. Onlar dilediğinde siz de dileyebiliyorsunuz. Bir isteğinizin gerçekleşmesi bu sistemlerin kendi planlarına uyumlu işlerin önünün açılmasına bağlıdır. Olayların hepsi istisna olmadan birbiri ile bağımlıdır. Gizliden gizliye çalışan bu sistemler- melekeler güçler evrendeki işleyişi yürütürler. Yani insan sadece bir kukladır. Kukla olduğunu fark eden insan, bu evrende fark yaratabilir. Fark edemeyenler ise oyun içinde debelenip durur. Öyle tavana dolar resmi asmakla zengin de olunmaz, tavuk suyuna çorba kitabı için ilham da gelmez. Boş verin bunları...
  Gözlerinizi açın ve evrendeki iyilik-kötülük, karanlık -aydınlık, sevgi nefret, zenginlik -fakirlik gibi çeşitlenen milyonlarca dualitenin iç yüzünü görün. Ya ikisini birden satın alırsınız ya da bu oyundan tamamen çekilip Himalayalara çıkar inzivaya çekilirsiniz. Çünkü gerçek yasa, bu ikisini birlikte zorla satıyor. Mutlu olmak isteyeni mutsuz olmak bekler. Zengin olmak için zirvelere kanat açan; yere beton gibi çakılmayı da seçmiştir. Sevgiyi isteyen, nefreti de satın almıştır.... Daha çok söyleyeceklerim var ama neyse...

  YanıtlaSil
 33. Herkes inandığı şeyi yaratır.
  Bir şeyin var olduğunu kabul ederseniz o yönde konular hayatınıza gelir.
  Olmadığını kabul ederseniz farkındalığınızza o yönde konular gelir.

  Bir insanın bir konuda başarısız olması diğer insanlarında aynı konuda başarısız olacağı anlamına gelmez.
  Birilerinin başarılı olması diğerlerinide bu konuda başarılı olabileceği konusunda fikir verir.

  Eğer bu olmasaydı bu gün kullandığımız hiç bir teknolojiye sahip olmazdık.

  Yaşam seçimlerden oluşur.
  Kişi bu seçimleri seçerken kendi hakkındaki bakış açılarına göre seçim yapar.

  YanıtlaSil
 34. Halis bey merhaba.Öncelikle maddiyat gözetmeden yaptınığız bu paylaşımlar için teşekkür etmek isterim.Ben çoktandır sorunumun farkında olan ve bunu sırtımda yük gibi taşıyarak fiziksel olarak teşhis edilemeyen sırt ağrılarımın başlamasıyla deli gibi çözüm arayan fakat bulamayan aynı zamanda maddi yetersizlik yaşayan biriyim.Tesadüfen rastladım yazılarınıza ve affetmekle ilgili telkin kaydınızla bugün çalışmalara başlayacağım.Umarım bir hata yapmadan olumlu sonuçlar alırım.Teşekkürler.

  YanıtlaSil
 35. Halis bey merhaba mükemmel bir kitap yazmışsınız ben o kadar kişisel gelişim kitabı okudum ama bu kadar niteliklisini çok az okudum emeğinize sağlık.sizin kitabınız hayat değiştirir...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Katkı olmasını diliyorum.

   Bundan daha iyi nasıl olur?
   Daha başka neler mümkün

   Sil