Bireysel Danışmanlık Hizmeti


BİREYSEL DANIŞMANLIK

Olaylar sizin istediğiniz gibi gelişmiyor mu?
Terslikler hep sizi mi buluyor?
Her şeyi denediniz yine de olmadı mı?
Destek alma ihtiyacınız olabilir.

Bireysel Danışmanlık nedir?
Bireysel danışmanlık, psikolojik ve duygusal rahatsızlıkları konuşarak tedavi etme yöntemlerinin genel ismidir. Bireysel danışmanlık ile kişinin içinde bulunduğu durumun sebepleri açığa çıkarılarak, sorunun daha iyi anlaşılması ve çözümü öğrenerek kullanması amaçlanır.

Bireylerin kendilerini daha iyi tanımalarına, davranışlarını anlamalarına ve kendilerini geliştirmelerine yardım eden; karşılaştıkları akademik, kişisel ve sosyal problemleri ile baş etme becerilerini kazanmalarını amaçlayan, psikolojik danışman ve birey arasında birebir gerçekleşen ve gizlilik esasına dayalı bir süreçtir.

Bireysel danışma yardımı almak ne işime yarar?
Herkesin hayatında kişisel, sosyal ya da akademik konularda, objektif bir bakış açısına, dinlenilmeye ve farklı yollar bulmaya ihtiyaç duyduğu dönemler olabilir. Özellikle objektif olarak yargılanmadan birilerinin sizi dinlemesi üçüncü bir göz tarafından davranışlarınız konusunda farkında olmadığınız yönlerin size gösterilmesi birçok konunun çözümünün anahtarıdır.

Hangi Konularda Yardım alabilirim?

·    Yaşam Koçluğu,
·     Öğrenci Koçluğu,
·     Hedef tespiti,
·     Huzurlu ve mutlu bir hayat,
·     Duyguları rahatça dile getirebilmek,
·     Korkulardan kurtulmak,
·     Duyguları kontrol etmek,
·     Kendinizle ve çevrenizle barışık yaşamak,
·     Beyin gücünü etkin kullanmak,
·     Zararlı alışkanlıklarınızı değiştirmek,
·     Empatik düşünebilmek,
·     Bilinçaltı Blokaj Dönüşümü,
·     Fobilerden kurtulmak için danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Bireysel danışma hizmetini nasıl alabilirim?

Bireysel danışma randevusu ve detaylı bilgiye; 0 553 06 00 464 numaralı telefondan veya cekimyasasi@hotmail.com  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Bireysel psikolojik danışma ne kadar sürmektedir?

Bireysel psikolojik danışma görüşmeleri, yardım alınan konuya göre değişiklik göstermekle birlikte, en az 4-5 oturum sürmektedir. Bir oturum, yaklaşık  1.5 saat civarında olup, haftada bir kez yüz yüze veya isteğe göre skype veya telefonla yapılmaktadır.

İlk oturum genel bilgilerin alınması, çözümlenmesi istenilen konuların tespiti, yol haritasının çıkartılması ve bağ kesme ve sevgi açlığı giderme çalışmasını içerir. 
İkinci oturumdan sonra tespit edilen konunun geçmiş bağlantılı duygularına ulaşılarak bilinçaltı kayıt temizlik konularında çalışmalar yapılır. (Konuya göre 2-3 veya daha fazla seans)
Rahatsız eden konu ilgili bilinçaltı kayıt temizlik çalışmaları tamamlandıktan sonra davranış değiştirme telkin çalışmalarına geçilir.
Çalışma sırasında; EFT, hipnoz, regresyon terapisi, zponopono, reiki enerji aktarımı, Access Bars Uygulaması  vb. teknikler kullanılmaktadır. 

Access ® Bars Bireysel Çalışması
Beynimiz büyük bir kapasitör gibi çalışır. Elektrik şarjı tutar. Duygularımızın, düşüncelerimizin ve hislerimizin elektrik yükü vardır. Bunlar belirli noktalarda tutulurlar. Ne zaman bir şeye anlam yüklersek, önemli olduğunu düşünürsek onu beynimizde depolarız. Tıpkı dev bir bilgisayar hard diski gibi. Access Bars® çalışması ile o noktalara enerji verip orada oluşmuş manyetik alanı serbest bırakmayı deneyimliyoruz. Bars® uygulaması başımızda yer alan, 32 enerjetik şarj noktasına parmaklarla yumuşacık dokunularak yapılır. Bu noktaların aktive edilmesi ve enerji blokajlarının kaldırılarak, enerjinin bu noktalardan akıp gitmesi sağlanır.Şifa, zaman, umut, farkındalık, yaratıcılık, güç, yaşlanma, cinsellik, para v.s. ile ilgili düşünceleri, fikirleri, inançları ve kararları depolayan 32 enerjetik elektrik şarj noktalarında tıkanan enerjinin akışı sağlanınca, blokajlar çözülmeye başlar. Bu sanki bilgisayarınızın hard diskinden eski ve işe yaramaz dosyaları silmeye benzer. Böylece yaşamımızda yaratmak istediğimiz yeni şeylere yer açmış oluruz.
       Bars® seansı sırasında beyin dalgaları yavaşlar, çocukluktan gelen davranış biçimleri, inanç sistemleri ve bakış açıları temizlendikten sonra, hayatınızda daha çok " Var" olabilmeye "An `da" kalabilmeye başlarsınız. Yani, geçmişinizi geleceğinize yansıtmadan, tam anlamıyla geleceğinizdeki olasılıkları, kısaca hayatınızı değiştirebilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ;
Tel : 0 553 06 00 464
e_posta    : cekimyasasi@hotmail.com 

ADRES;
ASİL AKADEMİ
NEXT LEVEL İş Merkezi
                             Söğütözü - Çankaya /ANKARA 

*****************************************************
DANIŞANLARDAN;

" Sizinle çalışma yaptığımızda 3 şey için niyet etmiştim. Evliliğimi düzeltebilmeyi, öğretmenlik yapmaya ve yurt dışına seyahat edebilmeyi. Çok şükür eşimle aramız düzeldi. Bana öğretmenlik başvurularından bir dönüş olmadı. Fakat eşime yurt dışından iş fırsatı oldu. Şimdi eşimle birlikte yurt dışına gidiyoruz. Sizinle çalışma yaparken hep kendimi kurban bayramında yurt dışında olmayı imgelememiştim. Öğretmenlik olsaydı ben eşimle gidemezdim hayırlısı böyleymiş demek ki Sizinle paylaşıp teşekkür etmek istedim. Ş...."


".......belkide hiç bir zaman bulamayacağım cesaretle beni kendime yakınlaştırdı biraz oldun kendime dışarıdan baktım dinlerken, bunlara siz vesile ettiniz, kendimi kendi sesimle dinlemek dışarıdan bakıp sorduklarınıza verdiğim tepkileri görmek, teslim olmak isteyişim, ben kendime direndiğimi sanarken her evet deyişimle teslim olmak isteyişim, kendimi böylesine ifade edişim o kadar gerçek cümleleri bir arada kurmam. Birde itiraf etmeliyim ki ne kadar yüzleşirsem yüzleşeyim aklıma gelmeyecek en kuytudaki sebepleri ortaya çıkarmanız. Sizin o bir kaç cümlelik çıkarımlarınız var ya içinde tüm enerjimin şifreleri yatıyordu. Ne diyeyim ilminiz iki dünyada da ışığınız olsun.   Duygu."

************************************************


 Daha fazla yaratım aracı ve bilgi için kitaplarımı satın alarak hayatınıza  katkıda bulunmak ister misiniz?Kontrol Sende - Çekim Yasası ve Bilinçaltı Dönüşüm Rehberi Kitabı - 2019 - 2 nci Baskı


 KONTROL SENDE
İzin Ver GELSİN, İzin Ver OLSUN
Çekim yasası ve Bilinçaltı Kayıt Dönüşüm Rehberi

Düzenlemiş İkinci Baskı


************************************************


Bilinçli Yaratma Sanatı Kitabı


Daha İyi Bir yaşam için

BİLİNÇLİ YARATMA SANATI


******************************

Kitapları Temin İçin : cekimyasasi@hotmail.com

Tel/Whatsapp : 0 553 06 00 464

www.halissahiner.com

5 yorum :

 1. çok güzel bilgiler verdiğiniz için çok çok teşekkürler. başarılarınızın devamını diliyorum.size nasıl ulaşabilirim ben panik atak geçiren biranneyim çocuğuma yardımcı olmak istiyorum çünki ou bu durumum çok etkiliyor. oda benim gibi ölüm den ve sevdiklerini kaybetmekten korkuyor henüz 9 yaşında onun bu düşüncelerinden kurtarmak istiyorum lütfen bana yardımcı olurmusunuz lütfennnnnnnnnnnnn.ben nuray.mny555@hotmail.com

  YanıtlaSil
 2. Merhaba,
  Uzun zamandır yazılarınızı takip ediyorum. Çözümleyemediğim problemlerim var. Bana yardımcı olacağınıza inanıyorum. Bu siteden başka size yazabileceğim bir yer var mı acaba?

  YanıtlaSil
 3. ücret nakadardır acama?

  YanıtlaSil
 4. Telefonla arasanız detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

  YanıtlaSil