Images

Halis Şahiner Yazı İndeksi


·        Kendimi Keşif Yolculuğum
·        Ruh, Beden ve Zihin Dengesi

Çekim Yasası Yazıları

·        Çekim Yasasının Sırrı
·        Sevgi mi? Korku mu?

Çekim Yasası Uygulama Yazıları


Hipnoz ve Telkin


Bireysel Danışmanlık Çalışmaları


Diğer

·        Akışa Bırakmak. 

11 yorum :

 1. Merhaba Halis Bey size bi sorunumu anlatmak istiyorum yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şuan 22 yaşındayım. Küçük yaştan itibaren yaşadığım bir sorun aşırı derece de çekingen, özgüveni düşük, bir kalabalığa konuşamama, arkadaş ortamında en sessiz kalan kişi oluyorum nedenini bilmediğim bir korku oluyor içimde iletişimde sorun yaşıyorum bu durum beni çok rahatsız ediyor ne yapmam gerek bu durumdan kurtulmak için lütfen yardımcı olun kitap öneriniz olursa da sevinirim. Tesekkürler.

  YanıtlaSil
 2. Ayna karşısında konuşma egzersizleri yapmanızı tavsiye ederim.

  YanıtlaSil
 3. Merhaba Halis Bey.Ben 19 yaşındayım ve maalesef ben de pelteklik var S ve R harflerini söyleyemiyorum.Bir yazınız da bununla ilgili bilgi vermiştiniz sizce o bilgileri düzenli bir şekilde yaparsam düzelme olur mu?Bilgilendirirseniz çok sevinirim.Teşekkürler.

  YanıtlaSil
 4. Konuşma egzersizlerini denemenizi tavsiye ederim.

  YanıtlaSil
 5. Merhaba Halis bey, size çözüm bulamadığım bir sorunumdan bahsetmek istiyorum. Ben 23 yasında bir bayanım ve etrafımda 1 tane bile arkadaşım yok. Bugüne kadar edindiğim arkadasliklar ve duygusal iliskiler hep çok kısa sürdü ve kalıcı olmadı. Buna sebep olacak hangi olumsuz inanç kalıpları olabilir? Bununla ilgili çalismalar yapmak istiyorum lutfen yardım edin..

  YanıtlaSil
 6. Bu konuda sorgulam yapmak gerekiyor. İlişki içerisinde birisi olmayı neden seçmediğinizi sorgulamanız gerekiyor, etrafınıza duvar örerek kendinizi neden yalnızlaştırdığınızı sorgulamak gerekiyor. Bunun için ilişki içerisinde olan biri olduğunu hissederek imgelersen arka plandaki korkularını görebilirsin.

  Yan taraftaki iletişim bilgileri sayfasından bana ulaşabilirsiniz.

  YanıtlaSil
 7. Merhaba halis bey. Hocam yazılarınız gerçekten çok güzel faydalı. Fakat bunların hepsi birey tarafından uygulanması zor . Subliminal telkinler hakkında ne düşünüyorsunuz ne kadar faydalı olur.?

  YanıtlaSil
 8. Yapılan çalışmalar zihinsel çalışmalardır. Tüm çalışmaların hedefi sizi değişebileceğinize inandırmaktır.

  Bazı kişilerde bu tarz telkinler olumlu etki yaparken bazı kişilerde altta yatan güçlü olumsuz inançlarla telkinlerdeki sözler içsel çatışma yaratmaktadır.

  Deneyip yaşamınızdaki etkisine bakacaksınız.

  Kalben sizi iyileştireceğine inanarak bir bardak su içerseniz o su size şifa olur.

  Benim tercihim altta yatan kısıtlayıcı düşüncelerin temizlendikten sonra telkin verilmesi.

  YanıtlaSil
 9. Bu sitede yazdiklarinizi bi kitapta topladiniz mi?burdan okumak zor oluyor.nerden baslamaliyim nerdeyim karistirdim kafa gitti

  YanıtlaSil
 10. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 11. Merhaba yazılarımı Kontrol Sende adlı kitapta topladım.
  yan taraftan ulşabilirsiniz.
  Elektronik ortamda pdf formatında satışa sundum.

  YanıtlaSil