Çekim Yasasının Sırrı


     Çekim yasası ile ilgilenmem yaklaşık 4 sene öncesine dayanıyor. Çekim yasası maceram “The Secret” kitabını okumamla başladı. Hedefim aslında bir çok insanla aynıydı. Maddi anlamda kendimi daha iyi duruma getirmekti. Bu nedenle  konu ile ilgili çalışmalara başladım ama hep bir yerlerde bir şeyler eksik kalıyordu. Bunu da okumuş olduğum bir çok kitap ve makale sonrasında keşfettim.
     Gerçekten çekim yasasına inanan kişiler için başaramayacakları bir şey olmadığını biliyorum ve buna kesinlikle inanıyorum. Tabi ki işin sırrı nasıl isteyeceğinizi bilmekten geçiyor.
 Bir şeyi elde etmenin adımlarını kısaca göz atalım;
   1.  Ne istediğinizi bilmek ve tanımlamak
   2.  Tüm olumsuz ve sınırlayıcı inançları temizlemek
   3.  İstediğinize sahip olmanın, onu yapmanın ya da o olmanın nasıl bir şey olacağını hissetmek
  4.  İçgüdülerinize göre hareket ederken akışına bırakmak ve sonuçların kendilerini ifade etmelerine izin vermek.
   Yukarıdaki adımları gerektiği gibi uygulayabilirsen kesinlikle istediğini elde edeceğinize eminim.


   Evrende her şey enerjidir. Bir tabak yemek de, son model arabada. Eğer yemek bulmak kolay ama araba zor derseniz isteyişi algılamadınız demektir. İstediğiniz arabada olsa yemekte ikisini de elde etmeniz ayni mekanizma ile çalışır. Oysa yemeği her gün buluyorsunuz, çünkü bulacağınızı biliyorsunuz, buna inancınız tam. Oysa son model arabayı bulacağınıza inancınız yok. Eğer doğru şekilde istemeyi bilirseniz, yemek de araba da ayni şekilde size gelecektir. Ancak arabayı da bulacağınıza, yemeği bulacağınız kadar emin olmanız yada arabayı da açken yemek ister gibi istemeniz gereklidir. İkisine sahip olmanın en önemli farkı budur.
       Burada en önemli olan konu insanın istedikleri şeylerin olmasında öncelikle ne istediğini bilmesi, kendisini sınırlayan düşüncelerden kurtulması  ve gerektiğinde hedefine ulaşmada esnek olması ve azimli davranılması olduğunu anladım. İki konuyu hallettiğinizde başaramayacağınız bir şey yoktur. 
      The Secret kitabında ve filminde eksik olan konu bunlar. “İste,  İsteklerini Sahip Ol” diyor. Evet bu doğru birçok insan bunu başarmış ama her işte olduğu gibi bu işin püf noktaları var. İsteme şekliniz, ruh haliniz ve istediğiniz şeyi elde etmeye olan inancınız yani bilinçaltı kayıtlarınız. Aslında en önemli nokta bilinçaltı kayıtlarınız. Bilinçaltındaki olumsuz kayıtlarınızı değiştirebildiğiniz anda olay bitiyor.
“Bana bir dayanak noktası verin dünya'yı yerinden oynatayım” Arşimet
    İşte çekim yasasının dayanak noktası da bu,  içinde bulunduğunuz ruh halinizin durumu aslında bilinçaltı kayıtlarınızın yansıması. Bu dayanak noktası size dünyayı kaldırmanızı sağlayabileceği gibi tam tersi bir olayada sebeb olabilir. Eğer bilinçaltınızda bir şeyi hak etmediğiniz düşünüyorsanız ona sahip olduğunuzda mutlu olamazsınız. Sürekli bir şeyler peşinde olursunuz ki çekim yasasına ters bu duruma girmiş olursunuz. Ve istiyorum ama olmuyor demeye başlarsınız.. Çekim yasası temel dayanaklarından birisi şimdi bulunduğun durumda mutlu olmaktır. Eğer sen şimdi bulunduğun durumda mutlu değilsen ileride elde edeceğin durumda da mutlu olmazsın gerçeği temel dayanak noktasıdır.
        Mutlu ruh haliyle  her istediğin gerçekleşir ama her tarafımızı bir çok olumsuzlukların kuşattığı dünyada bunlarda sıyrılıp sürekli mutlu olmayı nasıl becereceğiz. Bizi mutsuz eden duygulardan nasıl kurtulacağız. Aslında çekim yasasının sırrı burada ikinci adımda; “Tüm olumsuz ve sınırlayıcı inançları temizlemek”   te yatmaktadır.
       Bizi sınırlayan olumsuz ve sınırlayıcı öğeler, bizim bilinçaltı kayıtlarımızdır. Bilincimiz bir hareketi yapacakken bilinçaltına müracaat eder ve  bilinçaltında kayıtlı duruma göre hareket eder. Eğer bilinçaltımızda “Çok gülünce başıma bir şey gelir ” kaydı varsa -ki bu bizim yapımızda var- düğüne gidip somurtup geliriz. Eğlenmeden döneriz. Hareketlerimizi kısıtlarız. Ve sonrada yakınmaya başlarız hiçbir şey beni mutlu etmiyor. Tabi ki etmez sen kendini bacağından bağlamışsın. Ancak ipin uzunluğu kadar alanda hareket edebilirsin. Özgür yaşamak istiyorsan o ipten kurtulman lazım. Yani seni bağlayan olumsuz bilinçaltı kayıtlarından kurtulman.
     Bilinçaltı kayıtlarından kurtulmak için bir çok yöntem mevcut. Ben bilinçaltı kayıtlarımın hayatımı yönlendirdiğini anladıktan sonra olumsuz kayıtlarımı temizlemek için birkaç yöntem üzerinde çalıştım. Bunlardan birincisi "EFT – Duygusal Özgürleştirme Tekniği" idi. Faydalı bir çalışma oldu ama derine inemediğimi fark ettim. Devamında Reiki çalışmasına başladım. Reiki ikinci derece uyulmaması alıp yaşamımdaki her yılı temizleme çalışması yaptım. Ama hala bazı isteklerime ulaşmada içimde bir direnç vardı. Çözemediğim bir direnç. Ben zengin olmak istedikçe içimde bir şey bana “sen zenginliği hakketmiyorsun” diyordu. 
Kendimi hayal ettiğim arabaya binerken düşündüğümde arabaya binmeye utanıyordum. Eğer o arabaya binersem sanki birilerine hava atacakmışım gibi geliyordu. Ve inip, binmeye utanıyordum. Garip bir durumdu. Yada yine sahip olmayı istediğim evi hayal ederken o eve girip çıkarken kendimi o dünyaya ait hissedemiyordum. İnsanlarla iletişim kuramıyor, utanıyor dışlandığımı hissediyordum. Yani ben o dünyaya ait değildim. Her ne kadar dilim “ben o eve sahip olmayı seçiyorum” dese de kalbim “sen o dünyaya ait değilsin” diyordu.  Bilinçaltımdaki kaydı fark etmiştim ama onu çözemiyordum.
   Günün birinde konu ile ilgili bir arkadaşla paylaşımda bulunurken bana içsel temizlik diye bir yöntemden bahsetti. Merak ettim. Konuyu incelemeye başladım. Konu Nil Avunduk isminde bir hanımın kendisinin bulduğu çok basit bir tekniğe dayanıyordu. Temeli korku çalışması olan çok basit bir teknik.  Bu teknikle ilgili olarak Nil hanım seminerler veriyordu. Benim İstanbul dışında olmam nedeniyle bu seminerlere katılmam şu an için mümkün değildi bende farklı bir yöntem izledim ve seminer kayıtlarının dvd kaydının satıldığını görerek satın aldım ve videoları seyrederek tekniği uygulamasını öğrendim. Teknik çok basitti ve oldukça etkiliydi.
    Tekniği uygulamaya başladığımda gördüm ki, çocukluğumda yaşamış olduğum olaylar ( başkasının yardımları ile geçinme, yoksulluk, annemin anlattığı kıtlık hikayeleri )  bilinçaltımda yer ettiği için dilim lüks yaşam isterken,  kalbim “sen o dünyaya ait değilsin” diyordu. Yani benim çocukluğumda ben başkalarının atmış olduğu malzemelerle zorluklarla büyüdüğüm için bugün lüks yaşam dünyasında yaşamayı hak ettiğimi kalbime inandıramıyordum. O dünyaya ait olamıyordum. Çünkü ben başkalarının istemediği attığı malzemelerle büyümüştüm. Ben bunlara layıktım. Zenginlik benim için ulaşılmazdı. Ve ben milletin artıkları büyüdüğüm için lüks yaşam dünyasında kendime yer bulamıyordum. Ben o dünyaya yabancıydım. Hak etmediğimi düşündüğüm bir dünyayı kendime çekmem mümkün değildi tabii ki. İçimdeki direncin kaynağı buydu.
    Bunları keşfetmem benim için bir dönüm noktası oldu. Ve şimdiye kadar aslında yaptığım çalışmalarla evin kaba temizliğini yaptığımı derine inemediğimi fark ettim. Bu çalışmaları yapmayla birlikte bakış açım değişti, kendime güvenim arttı. Çalışmayı tavsiye ettiğim arkadaşlardan inanılmaz geri dönüşümler aldım. Burada paylaşmaya karar verdim.
    Çalışma toplam 6 farklı alanı kapsamakla birlikte temeli korkularımızın tespiti ve onları yok etmeye dayanan korku çalışmasıdır. Korkularımızı tespit edip onları sevgi enerjisine dönüştüren bir çalışma. Eğer içimizdeki korkularımızın kaynağını bulup onları sevgi enerjisine dönüştürürsek olaylara sahip olduğumuz korkulardan dolayı verdiğimiz tepki değişecektir. Ve korkumuz olmadan özgürce yaşama imkanına sahip olacağız.
Çalışmayı merak ediyor musunuz?
 

Allahın sevgisi, rahmeti, bolluk ve bereketi üzerinize olsun.
Herşey gönlünüze göre olsun. Saygı ve sevgilerimle . 

Halis Şhnr

************************************************


 Daha fazla yaratım aracı ve bilgi için kitaplarımı satın alarak hayatınıza  katkıda bulunmak ister misiniz?Kontrol Sende - Çekim Yasası ve Bilinçaltı Dönüşüm Rehberi Kitabı - 2019 - 2 nci Baskı


 KONTROL SENDE
İzin Ver GELSİN, İzin Ver OLSUN
Çekim yasası ve Bilinçaltı Kayıt Dönüşüm Rehberi

Düzenlemiş İkinci Baskı


************************************************


Bilinçli Yaratma Sanatı Kitabı


Daha İyi Bir yaşam için

BİLİNÇLİ YARATMA SANATI


******************************

Kitapları Temin İçin : cekimyasasi@hotmail.com

Tel/Whatsapp : 0 553 06 00 464

www.halissahiner.com


12 yorum :

 1. merhaba çalışmanın devamı hangi yazıda?

  YanıtlaSil
 2. Çok katıldığım bir konu. Kesinlikle işe yarıyor����

  YanıtlaSil
 3. merheba bende secret kitabını okuduktan sonra çok istedigim bir ev vardı apartman beni boguyordu ve mutsuzdum kitabı okuduktan sonra ilk olarak hayal ettigim müstakil bir villa resmi bulup salonumun ortasına astım ve hergün ona bakıp bu ev benim ve içini hayalimde yerleştirmeye başladım hatta oturdugum evin eşyalarını tek tek koliledim villama taşınmak için daha sonra çarşıya çıkıp yeni evime eşya aldım her gün daha çok inandım hatta hayal oldugunu unuttum ve evim satılıktı yeni alamayacagım kadar pahalı villaları gezdim eşime bu ev benim olucak dedim çok çooook istedim ve evime müşteri çıktı bende villayı begendim 3 günde evimi satıp villayı aldım param yokken nasıl olduguyla ilgilenmeyin evren size istediginizi veriyo nasıl olucak yokki demeyin evren verir çünkü ben pozitif frekanstayım asla inanmaktan vaz gecmeyin oluyo ve olucak çünkü ben istiyorummmm

  YanıtlaSil
 4. Bundan daha iyi nasıl olur?
  Daha başka neler mümkün?

  YanıtlaSil
 5. halis bey mutlu olalım derken dini-ahlaki değer ve inançlarımızı yok saymamızı gerektiren bir teoriden bahsediliyor ama şu da bir gerçek ki insanlık inanmaya mahkumdur yani istemese de inanır herhangi bir kutsala.bence bu yasa tamamen insanın dini inancını etkilemeye dönük kurgulanmış yada yorumlanmış... ölümsüzlüğü tanrılığı veya fizikötesi istekleri de, düşünerek duygu frekansları titreşimleri yayarak arzulamayı artırarak tamamen pozitif halde bilinçaltını temizleyerek bir insan nasıl ulaşabilir? ya da ulaşan hiç olmuş mudur?

  YanıtlaSil
 6. Çekim yasası enerjiyi yönetmekle ilgilidir. Canlılar enerjiyi dönüştüren varlıklardır. İnsan bir fazla olarak düşünceleri ile enerjiyi dönüştüren varlıklardır.
  Bunu yaratanın rûhundan üflediği şeyle yapıyoruz.
  Bunu nasıl kullanacağı kişiye kalmıştır.
  Siz bir şey için talepte bulunursunuz. Enerji değişmeye başlar ve isteğiniz için bir yol açılır. Siz o yolu takip ederek istediğinize ulaşırsınız.
  Sistemin çalışma şekli budur.

  YanıtlaSil
 7. Daha önceki tecrübelerim ile doğruladığım durumdur. Eskiden, yatmadan önce çekim yasasından bilinçsiz bir şekilde, bi arkadaşımı veya başıma gelen bir olay düşününce 1-2 güne mutlaka o arkadaşımı yolda görür veya olayı yaşar/görürdüm.

  Hâlâ devam ediyor bu olay. Bu sefer bilinçli bir şekilde tabi =)

  Şimdi ise başarıyı, sosyalliği istiyorum. Başarısız veya asosyal değilim ama daha iyisi için! Evren bana verecek, biliyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bundan daha iyi nasıl olur?

   Daha başka neler mümkün?

   Sil