Hayatınızdaki Her Şeyi Değiştirmek için 5 Adımlık Rehber – Dr. Dain Heer


Bir şeyleri değiştirmek için bir yöntem mi arıyorsunuz? Gerçekten işe yarayan bir yöntem?


Dünyanın her tarafında dolaştığımdan, insanların hayatlarında bir şeyleri değiştirmek için paylaştığım pek çok araç oldu. Size değişim için insanların tekrar ve tekrar işe yarar buldukları favori paradigmalarım dan birini vermek istiyorum.

KENDİ hayatınızda yaratmak istediğiniz bir şeyi yaratmaya nasıl başlarsınız?


Her Şeyi Değiştirecek 5 Adım için Okumaya Devam Ediniz!


1.Talepte Bulunun – “Hey, bu değişecek ve başka bir şey ortaya çıkacak!” cümlesinde olduğu gibiYa yargıladığınız sahip olamadığınız bütün o şeyler aslında mümkünse? Mümkün olanı ve diğer insanların yarattıklarını reddetmek yerine, ya bunun size ilham vermesine izin verseydiniz? 

Talepte bulunun – ‘Neye mal olursa olsun, neye benzerse benzesin, elde edeceğim’. Bu talep evrene ciddi olduğunuzu bilmesi ve sizi desteklemesini sağlar.


Soru: Ona sahip olmam için ne gerekir?


2.Soru Sorun Sorduğunuz her soru tamamıyla farklı bir olasılık ve yeni bir potansiyele açılır.


Bir talepte bulunmakla ve sonra ‘Bunun farklı bir şekilde ortaya çıkması için ne gerekir?’ diye sormakla daha önce hiç görmediğiniz girişler açarsınız. Kafanızı girişe sokun, orada kullanabileceğiniz her türden farklı patikalar vardır.


Sorular

    Bunun ortaya çıkması için ne gerekecek?

    Daha başka ne mümkündür?

    Bundan daha iyi nasıl olur?3.Sihir Çubuğunu Sallayın – Onun mümkün olduğu kadar çabuk ortaya çıkmasına izin vermeyen, yarattığınız ya da satın aldığınız her şeyi yıkın, yaratımını iptal edin ve gitmesine izin verin. 

Ondan sonra temizleme cümlesini söyleyin (sizin sihir çubuğunuz) – POC & POD ve hepsi. 

(Temizleme Cümlesi hakkında daha fazlasını ve nasıl kullanacağınızı BURAYI TIKLAYARAK öğrenebilirsiniz.)


4.Seçin ve Eyleme Geçin – Ortaya çıkacak potansiyelleri ve olasılıkları seçimleriniz belirler.


Başka bir deyişle, talepte bulunmanız, soru sormanız ve kısıtlamaları serbest bırakmanız gerekir – ve gelecek için farklı bir olasılık yaratacak olan şey aslında seçimdir. Seçmek ve eyleme geçmek zorundasınız! Bu realitede aynı zamanda YAPMANIZ’ da hala gerekir. Farklı bir şey yaratmak için farklı bir şey YAPMA gereksiniminiz vardır.


5.Her Şeyi Alıp Kabul Edin – Bunun işe yaraması için, ortaya çıkan her şeyi alıp kabul etmeye, yargısız ve dışlamaksızın, gönüllü olmanız gerekir. Evrene güveniniz.


Lütfen şunu bilin, bir şey ortaya çıktığında onu kontrol etmezsin veya tam olarak neye benzediğini kontrol etmezsiniz. Bunu evren yapar. Evren SONSUZ OLASILIKLARIN – hayal edebileceğiniz her şeyin çok çok ötesine geçen olasılıkların farkındadır.


Alıp kabul etmeye gönüllü olmadığınız her şeyi alıp kabul etmek için hangi enerji, alan ve bilinç olabilirsiniz?


Bugün henüz kabul bile etmediğiniz ne size ilham verebilir? Mümkün olduğunu hiç düşünmediğiniz hangi değişimi seçebilirdiniz?


Tekrar buluşuncaya kadar arkadaşlarım,


PS – Ayrıca bir süre önce “Her Şeyi Değiştirmeye 5 Adım” üzerine bir videoda yaptım, izlemek için aşağıdaki resmi tıklayınız.************************************************


 Daha fazla yaratım aracı ve bilgi için kitaplarımı satın alarak hayatınıza  katkıda bulunmak ister misiniz?Kontrol Sende - Çekim Yasası ve Bilinçaltı Dönüşüm Rehberi Kitabı - 2019 - 2 nci Baskı


 KONTROL SENDE
İzin Ver GELSİN, İzin Ver OLSUN
Çekim yasası ve Bilinçaltı Kayıt Dönüşüm Rehberi

Düzenlemiş İkinci Baskı


************************************************


Bilinçli Yaratma Sanatı Kitabı


Daha İyi Bir yaşam için

BİLİNÇLİ YARATMA SANATI


******************************

Kitapları Temin İçin : cekimyasasi@hotmail.com

Tel/Whatsapp : 0 553 06 00 464

www.halissahiner.com


0 yorum: