Bilinçaltı Telkin Ses Kaydı (MP3)Bilinçaltı Telkin Ses Kaydı (MP3)
Eğer korkularınız varsa ve geleceğe güvenmiyorsanız ya da bolluk bereket bilincinde olamadığınız için para akışını kendinize çekemiyorsanız, ilişkilerinizde problem yaşıyorsanız Kuantum olumlamalarıyla hazırladığım ses kayıtları sayesinde düşünce sisteminiz güven, sevgi ve bolluk bereket enerjisine dönüşecektir ve doğal olarak da yaşamınızda olumlu güzellikler oluşacaktır. Sizin adınızın geçeceği olumlamalarla istediğiniz konuda size hazırlanacaktır.

Subliminal Telkin

Bilinçaltı Telkin Ses Kaydı Nedir?
Bilinçaltı telkinleri normal duyma sınırlarının dışındaki bir frekansla kaydedilen mesajlar içerir. Amaç bilincimizin engeline takılmadan telkini doğrudan bilinçaltımıza iletmektir.
Siz sadece bir müzik duyacaksınız ama bilinçaltınız,  mp3 formatındaki telkinleri duyacak ve ona göre sizi yönlendirecek. Yani sizin aslında istediğiniz ama yapmakta güçlük çektiğiniz yönde.

Bilinç Altı Telkin Ses Kayıtları Nasıl İşliyor?
Bilinçaltı bilincin duyamadıklarını duyar, göremediklerini görür. Bilinçaltı telkinleri normal duyma sınırlarının dışındaki bir frekansla kaydedilen mesajlar içerir. Bu tür telkinlere subliminal telkin denir.  Amaç bilincimizin engeline takılmadan telkini direkt bilinçaltımıza iletmektir. Böylece telkin bilincin değerlendirmesinden kurtulacak, bilinçaltı tarafından direk kabul edilmektedir.
Bilinçaltı Telkin Ses Kayıtları sizin isminize özel olarak kullanılarak kaydedilmektedir. 


************************************************

KONTROL SENDE kitabımı satın alarak hayatınıza  katkıda bulunmak ister misiniz?

KENDİ KENDİNİZİN YAŞAM KOÇU OLUN***********************************************

Telkinlerde iki farklı şekilde hazırlanmaktadır.

1.   Normal mp3 çalar vasıtası ile hoparlörden dinlenilen kayıtlar.

Arka planda insanı rahatlatan müzikler vardır. Su sesi veya new age muzik yada isteğe bağlı özel bir müzik olabilir. Bu mp3 ler dinlenildiğinde hoparlörden sadece geri plan sesi duyulur. Aynı zamanda frekansı yüksek subliminal telkinde etkisini göstermektedir.

2.        Kulaklıkla dinlenilmesi gereken arka planda binerual kayıt bulunan telkinler.
Telkinler arka planda çalınan bir sesin üstüne kaydedilmiştir. Bilinç arka plan sesini duyabilir ama telkinlerin sesini duyamaz.
Arka planda duyulan ses binoral sestir. Beyni istenilen dalga boyuna ulaştırmak için kullanılır.
Beynimiz 4 dalga boyunda çalışır.
1-) Alfa (8-12 Hz) hafif trans, süper öğrenme, olumlu düşünce
2-) Beta Dalga Boyu (13-25 Hz) Normal bilinç hali, stres, anksiyete
3-) Delta Dalga Boyu (1-3 Hz) Derin uyku, berrak rüyalar
4-) Teta Dalga Boyu (4-7 Hz) Derin trans, meditasyon, odaklanma, güçlü hafıza

Ses dalgaları vasıtasıyla beyni istenilen dalga boyuna götürmek mümkündür. Müzik binlece yıl öncesinden beri bir çok hastalığın tedavisinde kullanılmaktadır. İslam medeniyetlerinde akıl hastanelerinde hastalar müzikle tedavi edilirdi. Müziğin beyin üzerindeki etkisi kesindir. Yapılan araştırmalar bunu kanıtlamıştır. Mesela klasik müziğin IQ yu bir kaç puan artırdığı yapılan deneylerle ispatlanmıştır.
Gerçek şu ki beynimiz müzik ritmine uyum sağlamakta ve dalga boyunu müziğin ritmine göre ayarlamaktadır.
Bilinçaltı Telkinlerini Nerelerde Kullanabilirim?

Bilinçaltı telkinleriyle yapabilecekleriniz hayal gücünüzle sınırlı.

İşte bir kaç örnek:

Yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.
Uykusuzluk problemini yenebilirsiniz.
Korkularınızı yok edebilirsiniz.
Hafızanızı güçlendirebilirsiniz.
Öğrenme yeteneğinizi süper öğrenme seviyesine taşıyabilirsiniz.
Okuma hızınızı artırabilir fotoğrafık okuma seviyesine ulaşabilirsiniz.
İçinizdeki dâhiyi uyandırabilirsiniz.
İş hayatında başarınızı artırabilirsiniz.
Sınavlara daha iyi hazırlanabilirsiniz.
Özgüveninizi artırabilirsiniz.
Kilo sorunlarınız için kullanabilirsiniz.
Üretkenliğinizi ve mucitliğinizi geliştirebilirsiniz.
Sigara gibi kötü alışkanlıklardan kurtulabilirsiniz.
Erken kalkmak gibi güzel alışkanlıklar edinebilirsiniz.

Bilinçaltı Telkinleri Ne Kadar Etkili?

Bilinçaltı telkinlerinin etkisi kesindir. Eğer düzenli ve kurallara uygun bir şekilde kullanılırsa mutlaka fayda görülür. Bilinçaltı telkinlerinin etkinliği ile ilgili araştırmalar bilinçaltı telkin yöntemlerinin etkinliğini ispatlamıştır.
Geleceğin beyin teknolojisi olarak tanımlanan bilinçaltı telkinleri dünyada pek çok insan tarafından kullanılıyor. Kişisel gelişim uzmanları tarafından da kullanılıyor ve tavsiye ediliyor. Bir çok ünlü bu yöntemle kendisini geliştirmeye çalışıyor. Amerika’da cd marketlerde mutlaka bulunan ürünler arasında yer alıyor. Yöntem hipnoz kadar etkili üstelik herhangi bir çaba gerektirmiyor.

Nasıl Dinlemelisiniz?
En tercih edilecek zaman ise sabah kalktığınızda ya da akşam yatarken ayıracağınız zamandır. Bilinçaltı bu anlarda daha alıcıdır.
Akşam yatmadan önce kendinizi gevşeterek ve rahatlamış bir hal içinde mümkünse meditatif bir hal içinde dinleyebilirsiniz.
Ne Kadar süre dinlemelisiniz?
Bilinçaltı telkin  MP3’ ünüzü 21 gece atlamadan dinlemelisiniz. 21 gecenin sonrasında 7 gün hiç dinmeyeceksiniz. Bu döneme nadas dönemi diyoruz. 7 gün dinmedikten sonra ikinci 21 günlük periyota başlayacaksınız ve 21 gece atlamadan dinleyeceksiniz. Daha sonra 2. Nadas dönemine giriliyor ve 7 gün dinlemeyeceksiniz. Daha sonra üçüncü 21 günlük periyoda gireceksiniz ve tekrar nadas. Üç 21 günlük periyottan sonra inanç bilinçaltına yerleşen bir kayıt haline gelir.
Bilinçaltı Telkin  MP3 lerini 21 gün boyunca dinlemenin sebebi şudur: Bedenimizdeki hücreler özellikle beyin hücrelerimiz(nöronlar) bilgi kaydedicidir tüm düşünceler nöronlarımıza kaydolur. Bedenimizdeki her hücre 21 gün de bir kardeş hücrelere bölünürler. Böylece bir hücre iki, iki hücre dört, dört hücre on altı olarak çoğalarak gider böylece arzulanan hedefe dair bilgiler ve telkinler daha çok nöron ve hücre tarafından bilinmeye ve zaman içerisinde güçlenmeye başlar. Böylelikle inanç sistemi gelişir.
  Bilinçaltı MP3 lerine 7 gün ara verilmesinin sebebi şudur: Hiçbir değişim ve dönüşüm biz bakarken gerçekleşmez. 21 gün boyunca hücrelere telkin bombardımanı yapıp bir hafta nadasta bıraktığınızda yükselen güçlü enerji hedeflenen amaca akacaktır. Bu akış esnasında yüklemeyi durdurmak gerekmektedir. Bu şekilde yapılan üç 21 günlük periyot sonrasında Yaşamınızda arzu ettiklerinizin somutlaştığını, gerçekleştiğini görecek ve zihninizin gücüne daha çok güveneceksiniz

Telkin Ses Kayıtları güvenilir midir?
Subliminal Telkin Ses Kayıtlarında amaç; uyumadan önceki süreçte zihin alfa frekansı aşamasındayken, Olumlu mesajın eleştirel "bilinçli" zihnin filtresine takılmadan doğrudan bilinçaltı tarafından algılanmasını sağlamaktır. Bilinçaltındaki olumsuz inançları arzulanan olumlu inançlara dönüştürme işlemidir. İnançlarımızın ve alışkanlıklarımızın kayıtlı olduğu bilinçaltı zihnimiz, davranışlarımızı, seçimlerimizi dolayısıyla "kaderimizi" etkiler.
Subliminal mesaj yüzde yüz güvenlidir. İnsana zarar verebilecek her türlü mesaj otomatik olarak bilinçaltı tarafından reddedilir. Çünkü her canlının bilinç katmanlarının doğası önce o canlıyı korumaya yönelik olarak programlanmıştır.
Sizin "gerçek" doğrularınızla çelişen mesajlar bilinçaltınız tarafından zaten kabul edilmez. Ama inançlarımızın çoğu bizim "gerçek" doğrularımız değildir. Bu yüzden bunları olumlu yönde değiştirmek subliminal mesajlar ile bilinçaltı programınızı bilinçli isteğinizle uyumlu hale getirmeyi sağlar.
Ses Kayıtlarını dinlerken uyuya kalırsam etkisi kaybolur mu?
Subliminal Telkin ses kayıtlarını dinlerken bazı danışanlarımız uyuyakalabilmekteler; bunun hiçbir sakıncası yoktur. Bilinçaltı uyku halindeyken yani teta ve delta frekanslarına geçtiğinde de bütün olumlu telkinleri özümsemeye devam eder. Subliminal telkinler ve mesajlar bilinçli algılamanın ötesinde algılanmak üzere hazırlanmaktadır.


Binoral Ses Nedir?

 1839 yılında Alman araştırmacı HW Dove benzer frekanslarda 2 ahenkli sesin beyin de 3. bir ses oluşturduğunu keşfetti. İşte buna binoral ses diyoruz.
Mesela sağ kulağa 400 Hz lik bir ses, sol kulağa 408 Hz lik bir ses dinletirsek 3. bir ses yani 8 Hzlik bir ses elde etmiş oluruz. Bu ses alfa dalga boyuna tekabül eder. Böylece beyni alfa dalga boyuna geçirebiliriz. Ya da ulaşmak istediğimiz dalga boyunda binoral ses oluşturabiliriz.
Bilinç altı telkin kayıtlarında arka plandaki ses bu binoral sestir. Kayıtların belli bir süresi sadece binoral sestir böylece beyin telkinleri daha çabuk kabul edeceği trans seviyesine ulaştırılır, telkinler bu seviyeye ulaştıktan sonra başlar.
Arka plandaki binoral sesler helikopter sesine benzer değişik sesler olabilir, şiddeti o kadar yüksek değildir. İlk başta rahatsızlık verebilir ama biraz beklerseniz alışırsınız ve rahatladığınızı farkedersiniz.
Binoral sesler çeşitli amaçlarla kullanılabilir. Gevşeme, uyku sorunları, hafıza güçlendirme, konsantrasyon artırma, odaklanma, meditasyon gibi.

İşte bazı dalga boyları ve sağladıkları etkiler:
Bilinçaltı programlama 5-7 hz arası,  (Tecrübeler 7,5 hz ‘in daha etkili olduğunu gösteriyor.)
Stresten arınma ve çabuk bir gevşeme-5-10 hz
Meditasyon 4-7 hz
Uyku yerine 5 hz lik 30 dakikalık bir oturum 2-3 saatlik uyku yerine geçebilir
Uykusuzluk Tedavisi ilk on dakika 4-6 hz, 20-30 dakika 35 hz
İyi hissetmek 45 dakika 4-7 hz
İmgeleme Bir süre 6 hz daha sonra 10 hz
Self hipnoz 8-10 hz
Hızlı öğrenme 7-9 hz
Sezgi geliştirme 4-7 hz
Yüksek bilinç seviyesi 4-7 hz 30 dakika sonuç almak için 1 ay uygulamak gerekir
Hızlı yenilenme 15 dakika 8-10 hz şekerleme uyku etkisi yapar

Halis Şahin************************************************

KONTROL SENDE kitabımı satın alarak hayatınıza  katkıda bulunmak ister misiniz?

KENDİ KENDİNİZİN YAŞAM KOÇU OLUN

**********************************************
Kitabın kısa tanıtımını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz


https://drive.google.com/open?id=1aWOJYsKbrusBAoV5xBfii50KHNVG75O5

*********************************************