Bilinçaltı Telkin Ses Kaydı (MP3)Bilinçaltı Telkin Ses Kaydı (MP3)
Eğer korkularınız varsa ve geleceğe güvenmiyorsanız ya da bolluk bereket bilincinde olamadığınız için para akışını kendinize çekemiyorsanız, ilişkilerinizde problem yaşıyorsanız Kuantum olumlamalarıyla hazırladığım ses kayıtları sayesinde düşünce sisteminiz güven, sevgi ve bolluk bereket enerjisine dönüşecektir ve doğal olarak da yaşamınızda olumlu güzellikler oluşacaktır. Sizin adınızın geçeceği olumlamalarla istediğiniz konuda size hazırlanacaktır.

Subliminal Telkin

Bilinçaltı Telkin Ses Kaydı Nedir?
Bilinçaltı telkinleri normal duyma sınırlarının dışındaki bir frekansla kaydedilen mesajlar içerir. Amaç bilincimizin engeline takılmadan telkini doğrudan bilinçaltımıza iletmektir.
Siz sadece bir müzik duyacaksınız ama bilinçaltınız,  mp3 formatındaki telkinleri duyacak ve ona göre sizi yönlendirecek. Yani sizin aslında istediğiniz ama yapmakta güçlük çektiğiniz yönde.

Bilinç Altı Telkin Ses Kayıtları Nasıl İşliyor?
Bilinçaltı bilincin duyamadıklarını duyar, göremediklerini görür. Bilinçaltı telkinleri normal duyma sınırlarının dışındaki bir frekansla kaydedilen mesajlar içerir. Bu tür telkinlere subliminal telkin denir.  Amaç bilincimizin engeline takılmadan telkini direkt bilinçaltımıza iletmektir. Böylece telkin bilincin değerlendirmesinden kurtulacak, bilinçaltı tarafından direk kabul edilmektedir.
Bilinçaltı Telkin Ses Kayıtları sizin isminize özel olarak kullanılarak kaydedilmektedir. 


************************************************

KONTROL SENDE kitabımı satın alarak hayatınıza  katkıda bulunmak ister misiniz?

KENDİ KENDİNİZİN YAŞAM KOÇU OLUN***********************************************

Telkinlerde iki farklı şekilde hazırlanmaktadır.

1.   Normal mp3 çalar vasıtası ile hoparlörden dinlenilen kayıtlar.

Arka planda insanı rahatlatan müzikler vardır. Su sesi veya new age muzik yada isteğe bağlı özel bir müzik olabilir. Bu mp3 ler dinlenildiğinde hoparlörden sadece geri plan sesi duyulur. Aynı zamanda frekansı yüksek subliminal telkinde etkisini göstermektedir.

2.        Kulaklıkla dinlenilmesi gereken arka planda binerual kayıt bulunan telkinler.
Telkinler arka planda çalınan bir sesin üstüne kaydedilmiştir. Bilinç arka plan sesini duyabilir ama telkinlerin sesini duyamaz.
Arka planda duyulan ses binoral sestir. Beyni istenilen dalga boyuna ulaştırmak için kullanılır.
Beynimiz 4 dalga boyunda çalışır.
1-) Alfa (8-12 Hz) hafif trans, süper öğrenme, olumlu düşünce
2-) Beta Dalga Boyu (13-25 Hz) Normal bilinç hali, stres, anksiyete
3-) Delta Dalga Boyu (1-3 Hz) Derin uyku, berrak rüyalar
4-) Teta Dalga Boyu (4-7 Hz) Derin trans, meditasyon, odaklanma, güçlü hafıza

Ses dalgaları vasıtasıyla beyni istenilen dalga boyuna götürmek mümkündür. Müzik binlece yıl öncesinden beri bir çok hastalığın tedavisinde kullanılmaktadır. İslam medeniyetlerinde akıl hastanelerinde hastalar müzikle tedavi edilirdi. Müziğin beyin üzerindeki etkisi kesindir. Yapılan araştırmalar bunu kanıtlamıştır. Mesela klasik müziğin IQ yu bir kaç puan artırdığı yapılan deneylerle ispatlanmıştır.
Gerçek şu ki beynimiz müzik ritmine uyum sağlamakta ve dalga boyunu müziğin ritmine göre ayarlamaktadır.
Bilinçaltı Telkinlerini Nerelerde Kullanabilirim?

Bilinçaltı telkinleriyle yapabilecekleriniz hayal gücünüzle sınırlı.

İşte bir kaç örnek:

Yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.
Uykusuzluk problemini yenebilirsiniz.
Korkularınızı yok edebilirsiniz.
Hafızanızı güçlendirebilirsiniz.
Öğrenme yeteneğinizi süper öğrenme seviyesine taşıyabilirsiniz.
Okuma hızınızı artırabilir fotoğrafık okuma seviyesine ulaşabilirsiniz.
İçinizdeki dâhiyi uyandırabilirsiniz.
İş hayatında başarınızı artırabilirsiniz.
Sınavlara daha iyi hazırlanabilirsiniz.
Özgüveninizi artırabilirsiniz.
Kilo sorunlarınız için kullanabilirsiniz.
Üretkenliğinizi ve mucitliğinizi geliştirebilirsiniz.
Sigara gibi kötü alışkanlıklardan kurtulabilirsiniz.
Erken kalkmak gibi güzel alışkanlıklar edinebilirsiniz.

Bilinçaltı Telkinleri Ne Kadar Etkili?

Bilinçaltı telkinlerinin etkisi kesindir. Eğer düzenli ve kurallara uygun bir şekilde kullanılırsa mutlaka fayda görülür. Bilinçaltı telkinlerinin etkinliği ile ilgili araştırmalar bilinçaltı telkin yöntemlerinin etkinliğini ispatlamıştır.
Geleceğin beyin teknolojisi olarak tanımlanan bilinçaltı telkinleri dünyada pek çok insan tarafından kullanılıyor. Kişisel gelişim uzmanları tarafından da kullanılıyor ve tavsiye ediliyor. Bir çok ünlü bu yöntemle kendisini geliştirmeye çalışıyor. Amerika’da cd marketlerde mutlaka bulunan ürünler arasında yer alıyor. Yöntem hipnoz kadar etkili üstelik herhangi bir çaba gerektirmiyor.

Nasıl Dinlemelisiniz?
En tercih edilecek zaman ise sabah kalktığınızda ya da akşam yatarken ayıracağınız zamandır. Bilinçaltı bu anlarda daha alıcıdır.
Akşam yatmadan önce kendinizi gevşeterek ve rahatlamış bir hal içinde mümkünse meditatif bir hal içinde dinleyebilirsiniz.
Ne Kadar süre dinlemelisiniz?
Bilinçaltı telkin  MP3’ ünüzü 21 gece atlamadan dinlemelisiniz. 21 gecenin sonrasında 7 gün hiç dinmeyeceksiniz. Bu döneme nadas dönemi diyoruz. 7 gün dinmedikten sonra ikinci 21 günlük periyota başlayacaksınız ve 21 gece atlamadan dinleyeceksiniz. Daha sonra 2. Nadas dönemine giriliyor ve 7 gün dinlemeyeceksiniz. Daha sonra üçüncü 21 günlük periyoda gireceksiniz ve tekrar nadas. Üç 21 günlük periyottan sonra inanç bilinçaltına yerleşen bir kayıt haline gelir.
Bilinçaltı Telkin  MP3 lerini 21 gün boyunca dinlemenin sebebi şudur: Bedenimizdeki hücreler özellikle beyin hücrelerimiz(nöronlar) bilgi kaydedicidir tüm düşünceler nöronlarımıza kaydolur. Bedenimizdeki her hücre 21 gün de bir kardeş hücrelere bölünürler. Böylece bir hücre iki, iki hücre dört, dört hücre on altı olarak çoğalarak gider böylece arzulanan hedefe dair bilgiler ve telkinler daha çok nöron ve hücre tarafından bilinmeye ve zaman içerisinde güçlenmeye başlar. Böylelikle inanç sistemi gelişir.
  Bilinçaltı MP3 lerine 7 gün ara verilmesinin sebebi şudur: Hiçbir değişim ve dönüşüm biz bakarken gerçekleşmez. 21 gün boyunca hücrelere telkin bombardımanı yapıp bir hafta nadasta bıraktığınızda yükselen güçlü enerji hedeflenen amaca akacaktır. Bu akış esnasında yüklemeyi durdurmak gerekmektedir. Bu şekilde yapılan üç 21 günlük periyot sonrasında Yaşamınızda arzu ettiklerinizin somutlaştığını, gerçekleştiğini görecek ve zihninizin gücüne daha çok güveneceksiniz

Telkin Ses Kayıtları güvenilir midir?
Subliminal Telkin Ses Kayıtlarında amaç; uyumadan önceki süreçte zihin alfa frekansı aşamasındayken, Olumlu mesajın eleştirel "bilinçli" zihnin filtresine takılmadan doğrudan bilinçaltı tarafından algılanmasını sağlamaktır. Bilinçaltındaki olumsuz inançları arzulanan olumlu inançlara dönüştürme işlemidir. İnançlarımızın ve alışkanlıklarımızın kayıtlı olduğu bilinçaltı zihnimiz, davranışlarımızı, seçimlerimizi dolayısıyla "kaderimizi" etkiler.
Subliminal mesaj yüzde yüz güvenlidir. İnsana zarar verebilecek her türlü mesaj otomatik olarak bilinçaltı tarafından reddedilir. Çünkü her canlının bilinç katmanlarının doğası önce o canlıyı korumaya yönelik olarak programlanmıştır.
Sizin "gerçek" doğrularınızla çelişen mesajlar bilinçaltınız tarafından zaten kabul edilmez. Ama inançlarımızın çoğu bizim "gerçek" doğrularımız değildir. Bu yüzden bunları olumlu yönde değiştirmek subliminal mesajlar ile bilinçaltı programınızı bilinçli isteğinizle uyumlu hale getirmeyi sağlar.
Ses Kayıtlarını dinlerken uyuya kalırsam etkisi kaybolur mu?
Subliminal Telkin ses kayıtlarını dinlerken bazı danışanlarımız uyuyakalabilmekteler; bunun hiçbir sakıncası yoktur. Bilinçaltı uyku halindeyken yani teta ve delta frekanslarına geçtiğinde de bütün olumlu telkinleri özümsemeye devam eder. Subliminal telkinler ve mesajlar bilinçli algılamanın ötesinde algılanmak üzere hazırlanmaktadır.


Binoral Ses Nedir?

 1839 yılında Alman araştırmacı HW Dove benzer frekanslarda 2 ahenkli sesin beyin de 3. bir ses oluşturduğunu keşfetti. İşte buna binoral ses diyoruz.
Mesela sağ kulağa 400 Hz lik bir ses, sol kulağa 408 Hz lik bir ses dinletirsek 3. bir ses yani 8 Hzlik bir ses elde etmiş oluruz. Bu ses alfa dalga boyuna tekabül eder. Böylece beyni alfa dalga boyuna geçirebiliriz. Ya da ulaşmak istediğimiz dalga boyunda binoral ses oluşturabiliriz.
Bilinç altı telkin kayıtlarında arka plandaki ses bu binoral sestir. Kayıtların belli bir süresi sadece binoral sestir böylece beyin telkinleri daha çabuk kabul edeceği trans seviyesine ulaştırılır, telkinler bu seviyeye ulaştıktan sonra başlar.
Arka plandaki binoral sesler helikopter sesine benzer değişik sesler olabilir, şiddeti o kadar yüksek değildir. İlk başta rahatsızlık verebilir ama biraz beklerseniz alışırsınız ve rahatladığınızı farkedersiniz.
Binoral sesler çeşitli amaçlarla kullanılabilir. Gevşeme, uyku sorunları, hafıza güçlendirme, konsantrasyon artırma, odaklanma, meditasyon gibi.

İşte bazı dalga boyları ve sağladıkları etkiler:
Bilinçaltı programlama 5-7 hz arası,  (Tecrübeler 7,5 hz ‘in daha etkili olduğunu gösteriyor.)
Stresten arınma ve çabuk bir gevşeme-5-10 hz
Meditasyon 4-7 hz
Uyku yerine 5 hz lik 30 dakikalık bir oturum 2-3 saatlik uyku yerine geçebilir
Uykusuzluk Tedavisi ilk on dakika 4-6 hz, 20-30 dakika 35 hz
İyi hissetmek 45 dakika 4-7 hz
İmgeleme Bir süre 6 hz daha sonra 10 hz
Self hipnoz 8-10 hz
Hızlı öğrenme 7-9 hz
Sezgi geliştirme 4-7 hz
Yüksek bilinç seviyesi 4-7 hz 30 dakika sonuç almak için 1 ay uygulamak gerekir
Hızlı yenilenme 15 dakika 8-10 hz şekerleme uyku etkisi yapar

Halis Şahiner************************************************


 Daha fazla yaratım aracı ve bilgi için kitaplarımı satın alarak hayatınıza  katkıda bulunmak ister misiniz?Kontrol Sende - Çekim Yasası ve Bilinçaltı Dönüşüm Rehberi Kitabı - 2019 - 2 nci Baskı


 KONTROL SENDE
İzin Ver GELSİN, İzin Ver OLSUN
Çekim yasası ve Bilinçaltı Kayıt Dönüşüm Rehberi

Düzenlemiş İkinci Baskı


************************************************


Bilinçli Yaratma Sanatı Kitabı


Daha İyi Bir yaşam için

BİLİNÇLİ YARATMA SANATI


******************************

Kitapları Temin İçin : cekimyasasi@hotmail.com

Tel/Whatsapp : 0 553 06 00 464

www.halissahiner.com

76 yorum :

 1. 3. tur da bittikten sonra bir daha hiç dilemeyecek miyiz?

  YanıtlaSil
 2. İhtiyaç hissedersen yeniden dinleyebilirsin. Pekiştirmek için dinlemek iyi olur.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben dinlemen istiyorum ama nasıl ulaşabilirim

   Sil
 3. ben bişey sorucam.siz bunları ücretli olarak yapıyosunuz.belki bana kızacaksınız ama bidliğim bazı sitelerde ve forumlarda sizin bu verdiğiniz telkinler ücretsiz olarak sunuluyor. ve ben zaten olumlama yazmayı az biraz biliyorum.kusura bakmayın da hazırladığınız bu telkinleri uzman siteler de yapıyor.hoş, onlara da para harcamaya niyetim yok. çünkü bu hazırladığınız telkinlerin en ufak bi masrafı olmuyo ki siz bu haldeyken tutup bunları 50 tl gibi yüksek bi fiyata satışa çıkarıyosunuz... dünya ne kadar berbat bi yer olmuş gerçekten.. tam olarak bilseydim nasıl yapıldığını emin olun hem kendim dinler hem de ücretsiz herkes için sunardım.ayrıca zaten bu hayallerimden biri telkinlerle hasta insanları iyileştirmek ilişkilerini düzeltmek, sıkıntılarını gidermek.. anlamıyorum ki herşey para mı yaaa.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba bu bedava soylediklerini nerden bulurum. Kendim böyle bir telkin cd si oluşturabilirmiyim

   Sil
  2. Ilker bey Üzgünüm ama eğer ücretsiz yaparsanız cd bir ise yaramaz çünkü o zaman evrenin alma verme dengesini bozuyorsunuz. Evren karşılıklar esasına göre işliyor bu nedenle ücretsiz yapılan hiç bir cd ise yaramıyor. Kaldı ki bu cd ler dediginiz gibi basit olmuyor.

   Sil
  3. Evren ucret alinmazsa cevap vermez mi:):):) bu bir emek o yuzden paralı deyin bari:) evren parayla mi calisiyor:) karsilik olarak ben de iyi enerjimi gonderirim mesela.. biraz komik sanki....

   Sil
 4. Sitemde bir çok telkini ücretsiz yayınladım .Sitemde ücretsiz bir çok bilgi var. Hatta telkin hazırlama programının linkinide ücretsiz sundum. Aşağıdaki yazının içinde linki var.
  Huzurlu Uyku Telkini
  Ben bu işlemleri öğrenmek için zamanımı ayırdım. Hipnoz eğitimi aldım.
  Bu bir seçim.

  YanıtlaSil
 5. Arkadasim birsorum olacak sorum şu bu ses kayitlarinin ingilizcesinide buldum bi siteden orda bel agrisi ,sigara birakma ,hayvanlardan korkma,mutluluk daha sayamayacagim kadar cok bunlari dinledim bazilarini ben ingilizce bilmiyorum peki bu dinlediklerimin faydasi olurmu yoksa bosami. dinlemis oldum.alttan telkin veren ses ingilizce diye dusunuyorum ingilizcede anlamadigim icin faydali olmazmi

  YanıtlaSil
 6. Bence anlamadığınız dildeki telkinin faydası olmaz

  YanıtlaSil
 7. Öncelikle merhabaalar :) şimdi size bir sorum olacaktı ben bşaka bir siteden dinliyorum ego güven güçlendirici telkinini ben dinledikten sonra toplum içinde konuşmalarım davranışlarım hal ve hareketlerimde değişme olabilecekmi olumlu yönde?

  YanıtlaSil
 8. Sizin bilinçaltı kayıtlarınıza bağlı.

  YanıtlaSil
 9. Gece kulakliksiz dinlemek olmaz mi uyku sorunu yasattiriyor kulaklik

  YanıtlaSil
 10. Ama bu binoral sesin amaci iki kulak arasinda fark yapmak degil mi bu yuzdende kulaklikla dinlenmesi gerekmez mi ?

  YanıtlaSil
 11. Halis bey ben bugüne kadar internet sitelerinde yorum yapmış biri değilim. Siteniz gerçekten çok hoşuma gitti. Olumlu düşünmeyi yaygınlaştırmak bile tek başına yeterli bir sebeptir bence. Bugünlerde buna o kadar ihtiyacımız var ki... İlker arkadaşımızın bakış açısını değiştirmesi onun yararına olacaktır diye düşünüyorum. Para akışını bu şekilde sorgulamak ve insanların yaptıkları işe verdikleri değeri anlamamak aslında onun hayatındaki tıkanıklığın sebebi olabilir. Benim ona tavsiyem bu konuda çalışma yapması. İnsanlar bir avukata gidiyorlar ve avukatın çok uzun bir zamanını alıp sorunları ile ilgili bilgiler ediniyorlar.Ardından avukat danışma ücreti alınca bu ücreti sorguluyorlar.İlker beyin sizi sorgulaması bana bunu hatırlattı nedense. Ben size bol kazançlar diliyorum. Yaptığınız çalışmaları sevin ve bizimle paylaşın. Sevgiyle....

  YanıtlaSil
 12. İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Ben olaya artık farklı bakıyorum. İlker kardeşim benim içimdeki bir dirence işaret etti. Emeğimin karşılığını isteme ile ilgili. Bu sadece onda olmayan aslında yıllarca bende olan bir konuydu. Ben yıllarca aynı ruh yapısındaydım. Kendimi yetersiz yada muhtaç görüp birilerinin bana bedava birşeyler vermesini bekledim. İnsanlarla iletişime geçerken doğal yollardan bir iletişim kurma yerine karşı tarafı suçlayıcı yada zor duruma bırakacak davranışlarla fark edilmeye kendimi göstermeye çalışıyordum. Çatışmaya girerek iletişim kuruyordum. Doğal olarakta birilerininden bana aynı şekilde yaklaşması ve benden aynı talepte bulunması farkındalığım için yaşamam gereken bir konuydu. Ben kendisine teşekkür ediyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Doğru bazen insanlara ayna oluruz bize bakınca gördüğü aslında kendisidir

   Sil
 13. Merhaba.kardesim birine awkla bagli subliminal mesaj gondermek mumkundu.bu duzgun bir wey yoksa aksine olan bir wey.

  YanıtlaSil
 14. Benin o konuda bir çalışmam yok.
  Bu konuda sitemdeki çekim Yasası başlığı altındaki bulunan ilişkilerde çekim yasası yazılarını okumanı tavsiye ederim.

  Çekim Yasası

  YanıtlaSil
 15. Ben tesadüfen uyku kaydınızı dinledim ve uzun zamandan buyana 4ten önce gece 12 de uyudum çok teşekür ederim.şuan zihnimi anlatamam bana bunu yaşamamda vesile olduğuuz için çom teşekkür ederim.bilinç altı temizlemeye ulaşamadım bana bu konuda nasıl yardımcı olursunuz.sevgiyle kalın

  YanıtlaSil
 16. Bu sayfada telkin linki yok.
  Sadece telkin hakkında teknik bilgi mevcut.
  Sitemdeki mevcut telkinlere menuden Halis Şahiner başlığı altından ulşabilirsiniz.

  YanıtlaSil
 17. Merhaba.güvenmek ile ilgili ciddi sıkıntılarım var.insanlara güven problemim var.güvenmeyi cok istesem de korkularim bunun onune geciyor ve aci cekiyorum.bu her konuda.ozellikle insanlara.bi cok kere bu konuyla ilgili destek almaya calistim ama hicbiri bi ise yaramadi ve umudumu yitirdim,cok karamsar ve negatif bi insanim.bi durumda beynim olabilecek en kotu sonuclari cikariyor ve olmamis seyin acısını tasiyorum.kotu deneyimlerim oldu,hayatimda beni yikan seyler yasadim.bu telkinlere de guvenmekte zorlaniyorum fakat cok istiyorum.cunku son umudum bu.ve mantikli geliyor aciklamalariniz.ama hala kafamda soru isaretleri var.mesela bir kanit yok bununla ilgili yani bu seslerin olumlu seyler oldugunu nasil bilecegim?insanlarin duygularini sömürmek istemediginize eminim,güzel bi insana benziyorsunuz fakat daha elle tutulur seyler sunabilseniz daha guzel olur.yani bilincaltimiz kotu seyleri algilamaz dediniz ama subniminal mesajlarla ilgili cok kotu seyler duydum.insanlara alisveris yaptirmak icin magazalarda kullanildigini,televizyonda 25.karede cinsel icerikli ya da reklam icerikli seyler ciktigini duydum.madem beynimiz bizi koruyor o insanlar neden boyle bir yola basvuruyorlar?daha detayli bilgi alabilir miyim? bunlardan sonra da bana guven problemiyle ilgili hangi telkini dinlemem gerektigini (ucretsizlerden) soyleyebilir misiniz? Ucretsizlerden en ufak bir etki gordugum an ucretlilere baslayacagim.ama lutfen beni aydinlatin,yardimci olun. Cok tesekkurler

  YanıtlaSil
 18. Telkinlerle ilgili yukarıda detaylı açıklama mevcut. Benim kimseyi inandırmak yada telkin pazarlamak gibi bir misyonum yok. Benim sitemde kullandığım telkinler açık ve anlaşılır tarzda telkinlerdir. Kendinize uygun olanı dinleyebilirsiniz.
  Kişilerin kendi özgür iradeleri vardır. İstemedikleri bir şey onları etkilemez ancak farkında olmadan izin verdiğiniz konular hariç.
  Bir televizyon seyrederken odağınızı televizyondaki görüntüye verdiğiniz için trans konumuna geçiyorsunuz. Doğal olarakta telkine açık hale geliyorsunuz.
  Ancak her filmin altında bu şekilde bir telkin var demekte yanlış ve hatalı olur. Çünkü elde böyle bir veri yok.

  YanıtlaSil
 19. dinlediğimiz bu telkinleri müziği ayırabilen ya da her neyse onun adı bu işi bilen birine dinletip ne dinlediğimizden emin olabiliyor muyuz ? eğer bunun altındaki mesajların gerçekten söylendiği gibi olduğundan başka hiçbirşey olmadığından emin olursam ben de almak istiyorum

  YanıtlaSil
 20. Subliminal kayıtları yeniden normal kayıt haline getiremezsin.
  Subliminal kayıtlar plesoba ilaç gibidir. Doğal bir ses frekansını bilgisayarda bulunan bir program vasıtası ile normalde duymayacağımız bir frekansa cevirip frekans bandı buna uygun olmayan kulaklıkla dinliyoruz. Ve sonrada harika bir şeymiş diyoruz.

  YanıtlaSil
 21. Merhaba Halis Bey. Bilinçaltı temizligi ile ilgili kulaklıkla dinleyebilcegim telkini sayfanizda bir turlu bulamadım. Yardimci olabilir misiniz? Mumkunse sayfanin linkini paylasır mısınız?
  Regresyon ve affetme ile telkinlerini az once indirdim yapmak için sabirsızlanıyorum. Bu telkinleri dinlerken yapmami onerdiginiz bir sey var mı?
  Yaklasık 1 aydır cekim yasası ve bilincalti temizligi ile ilgili konularda farkindaliğim oldu. Kitaplari okuyup elimden geldigince buldugum çalışmalarla ilerleme saglamaya çalışıyorum. Sayfanizdaki bizlere verdiğiniz bilgiler icin sonsuz teşekkür ederim.
  Sevgiyle kalın

  YanıtlaSil
 22. Hocam Ben 120 TL ye Bir Telkin Satın Aldım Bu Cinsel Enerjiyi Yükseltiyormuş Birşey Soracam Cinsel Enerjisi Yani İnsanın tim Enerjilkeri Yukarı Doğru Akınca o İnsan Özgvüen li Ve Çekici Olup Bilmeden İnsanları Etkiliyormuş Doğrumu Ama Sadece Telkin değil Aynı Zamanda Video Hem Subliminal Hemde Oynamalı

  YanıtlaSil
 23. Halis bey merhaba.. Ben kendi sesimle telefona arzu ettigim afirmasyon cümlelerini kaydedip gece uyumadan önce kısık bir sesle açıp sabaha kadar uyku sırasında açık bırakıyorum. Sizce bunun faydası olur mu bana ? Tesekkurler

  YanıtlaSil
 24. Denemeniz lazım.
  İnanarak yaparsanız bir şekilde etkili olacaktır.

  YanıtlaSil
 25. Halis bey benim sorunum kızım okula gitmiyor ve ben bir telkin hazirlamanizi istesem nasıl bir telkin olacak ve ücreti ne olur?

  YanıtlaSil
 26. Bireysel danışmanlık üzerine çalışıyorum. Telkin hazırlamıyorum artık. İnternette araştırısanız hazırlayan kişiler var onlardan isteyebilirsiniz.

  YanıtlaSil
 27. önere bileceğiniz bir ses dalgası linki varmı ?

  YanıtlaSil
 28. "Subliminal kayıtlar plesoba ilaç gibidir." diye bir yorumunuzu gördüm mesajlarda, şimdi en yukarıdaki yazınız mı doğru yoksa bu yorumunuz mu anlayamadım.

  YanıtlaSil
 29. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 30. Peki kisisel blogunuzda savunmadiginiz, dogru bulmadiginiz bir metoda yer vermeniz kafa karistirici degil mi? Ben hipnoz telkinlerinizi, eft ve olumlama yazilariniza cok onem verip uygulamistim da hatta, simdi bunlar da mi faydasiz acaba plasebo mu diye dusunmeye basladim.

  YanıtlaSil
 31. Merhaba. Kaç gündür bunun hakkında düşnüyorum, fikirlerim çok oldu amma burada yanıtı bulacağımı düşünüyorum. Sorum şu bilinçaltı ile çekim yasası arasındakı iletişim, elaqe nedir?. Düşündüyümüz, hayal ettiğimiz her şey ilk önce bilinçaltına gidiyor sonra çekim yasası ile çekiyoruz?. Kısaca bilinçaltı-çekim yasası arasındaki ilişkiyi anlatırsanız sevinirim. Bilgiler içın şimdiden teşekkürler.

  YanıtlaSil
 32. Çekim yasası ile bilinçaltı arasındaki ilişki için Çekim Yasası Nasıl çalışır yazı dizisini okumanı tavsiye ederim

  YanıtlaSil
 33. Benim doğru bulup bulmamam o tekniğin faydasız olduğu anlamına gelmiyor.
  Bilinçaltı temizleme tekniklerinin temeli mevcut seni kısıtlayan koşullandırmaları yok edip yerine senin istediğinin sana gelmesini sağlayacak yeni koşullandırmalar yüklemek ve seni buna inandırmaktır.
  Senin iyileşeceğine ve değişeceğine inanmanı sağlamaktır. Çalışmaları hepsi bu amaca hizmet etmektedir.
  Bunun nasıl olduğunun anlamı yok. Amaç değişim araç ise tekniklerdir.. Amaca ulaştıran her yöntem faydalıdır. Ve yöntemlerin sonucu kişilere göre değişir. Bir yöntem bir kişide kısa sürede sonuç verirken diğerinde vermeyebilir. Çümkü herkesin bilinçaltı kendisine özeldir.
  Şifa bulacağına kalben katıksız inanarak bir bardak su içersin o su senin iyileşmene vesile olacaktır. Olaya bu yönde bakmanı tavsiye ederim.

  YanıtlaSil
 34. :)) bende ciddi ciddi okuyorum, bu cevabı görünce jeton düştü! Çok komik

  YanıtlaSil
 35. Merhabalar, ben kitabi da yayımlanmış olan ingiliz bir doktorun cdsi ile sigarayi biraktim. 1 hafta oldu. Yine ayni kişinin zayiflama ile ilgili cd'sini dinlemek istiyorum. Çünkü zayıflamaya ihtiyacim var. Ilk hipnoz surem dolmadan 2.yi dinleyebilir miyim? Yani ayni gunde farklı zamanlarda yada arka arkaya iki ayri zihin programlama cdsi dinlenebilir mi? Bu nöronlarıma zeval getirir mi ��? Konu hakkında yardımcı olabilirseniz beni çoookk mutlu edersiniz. Teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 36. Bu konuda tavsiyede bulunamayacağım Cd aldığınız kişiye başvurusanız daha iyi olur.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Halis bey sizden telkin cd si edinebilmek mumkun mu?

   Sil
 37. Nasil edinebilirim sizden

  YanıtlaSil
 38. Herkesin bilinçaltı kayıtları kendine özeldir.
  Ben bireysel danışmanlık yapmayı tercih ediyorum.
  Soruna odaklı notasal çalışmalar.
  İletişim sayfamda telefon numaram var oradan bana ulaşabilirsiniz.

  YanıtlaSil
 39. arkadaşımın aldığı ses kayıtlarını ben dinlesem bana etkisi olurmu yoksa sadece kişiye özel olarakmı hazırlanıyor?

  YanıtlaSil
 40. Herkesin bilinçaltı kendine özeldir.
  Telkin hazırlanırken kişiye özel hazırlanan telkinlerde kişilerin isimleri kullanılarak hazırlanabiliyor.
  Telkin içeriği açıksa ve kişinin ismi geçmiyorsa dinleyebilirsiniz.

  YanıtlaSil
 41. Seslere nereden ulaşabiliriz? Online bir yer var mı satın almak için?
  Tesekkurler

  YanıtlaSil
 42. Sevme telkin vardı onu bulamıyorum linki ni verebilir misiniz.

  YanıtlaSil
 43. Telkin kayıtlarının olduğu sayfa adreslerine üst menüden Makaleler de Halis Şahiner sekmesini tıklayarak ulaşabiliriz.

  Halis Şahiner Yazı İndeksi

  YanıtlaSil
 44. Merhaba,hayatımda sayısız kez tekrar eden olumsuz olay var bilinçaltı temizliği ile bu olayların yeniden olması önlenebilirmi..ve bu konuda size nasıl ulaşabilirim

  YanıtlaSil
 45. İletişim Bilgileri sayfasında mailim ve numaram mevcut

  YanıtlaSil
 46. Iyi günler bunu günde 1 kez mi dinlemeliyim daha fazla mi

  YanıtlaSil
 47. Ben daha önce bu bılınc altı telkınrınden satın almıştım başka birinden,bende ruh halımde düşüklüğe depresyona benzer bir duruma sebep oldu bıraktım,satan kişiye soyledıgımde bir anlam veremedi, nasıl bir bağlantısı olabilir

  YanıtlaSil
 48. Mevcut bilinçaltı kayıtlarınızla telkinle yüklenmeye çalışan yeni kayıtlar arasında anlam yönünden çatışma oluşmuştur. İçsel bir direnç oluşmuş olabilir. Oarad size yüklenmek istenen yeni kodda yaptığınızda suçluluk hissettirecek bir durum olabilir.
  Tavsiyem bireysel danışmanlık alıp önce mevcut kodları temizlemeniz.

  YanıtlaSil
 49. ben ilker sandikci olumlu dusunceyi bukadar guzel yayabilen bir site ile karsilasmadim. siteniz cok guzel olmus. tebrik edrim

  YanıtlaSil
 50. merhabalar...Telkinleri başka birşeyle ilgilenirken dinlemekte sakınca var mıdır?Yoksa bütün dikkatimizi sese mi vermeliyiz?

  YanıtlaSil
 51. bende her gece saat 3 gibi başlıyorum kulaklığımı takıp dinlemeye..21. günde saat 3de uyuyakalmışım dınlemeden. sabah kalkdığımda uyku sersemı dinledim acaba olmuşmudur yoksa başamı saracağım.(dinlerken tekrar uyuya kaldım yalnız)kısaca yani gece değilde sabah dinledim diyyim olurmu

  YanıtlaSil
 52. Hayatınıza yansımalarına bakın.

  YanıtlaSil
 53. Halis Hocam Merhaba,

  Bir yorumunuzda şöyle demişsiniz;

  “Doğal bir ses frekansını bilgisayarda bulunan bir program vasıtası ile normalde duymayacağımız bir frekansa çevirip frekans bandı buna uygun olmayan kulaklıkla dinliyoruz. Ve sonrada harika bir şeymiş diyoruz.”

  Benim sorum bununla alakalı. Bilindiği gibi insan kulağı 20 Hz – 20 KHz arasında ki frekansları duyabilir. Yani siz normalde duymayacağımız bir frekansa telkin hazırlıyorsunuz (daha düşük frekanslı). Biz normal bir kulaklıkla (min. 20 Hz ses çıkışı olan) verimli bir dinleme yapabilir miyiz? Yoksa kulaklık seçimi daha düşük Hz deki seslere uygun mu olmalıdır?

  Teşekkürler.

  YanıtlaSil
 54. Az önceki sorumda derdimi anlatabildim mi bilemedim hocam.

  Yani sorum tamamen kulaklığın Hz aralığı ile ilgili. Bilinç düzeyinde 20 Hz altındaki sesleri duyamıyoruz, buraya kadar tamam. Ama telkin biliç düzeyin duyamayacağı örneğin 12 Hz de hazırlanmış ve kulaklığımızda 20 Hz - 400 Hz aralığında çalışıyor kabul edelim. Kullaklığımız 20 hz in altınında çalışmadığından ötürü biz (bilin altı düzeyimiz) 12 hz de hazırlanmış olan telkini alabilir miyiz. Yoksa kulaklık seçiminde min örneğin 3 - 400 Hz mi sseçmeliyiz.

  YanıtlaSil
 55. Ben subliminal telkin hazırlamıyorum.
  benim hazırladığım telkinler açık telkin.

  YanıtlaSil
 56. Hocam size saygı duyuyorum ve çalışmalrınızı merakla, keyifle takip ediyorum vede çok yararlanıyorum. Lakin az önce sormuş olduğum konuda bizi aydınlatabilir misiniz

  YanıtlaSil
 57. Kullandığınız ses sistemleri ve kulaklıklar neredeyse tamamı 20 Hz üzerinde çalışacak şekilde tasarlanmışlardır. Bu cihazlar ile 20 hz altında (alpha vb.) yapılan çalışmalar ne derece faydalı olacaktır.

  Halis hocam, sizi tenzih ederek söylüyorum ama bu şekilde (yararlı olduğu söylenilen subliminal) telkin cd leri var piyasada. Bu konu dikkate alındığında Bu yöntem işe yarar mı hocam. cevabını bulamadığım bir soru bu. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

  Teşekkürler

  YanıtlaSil
 58. Teknik konulara çok fazla girmek istemiyorum.
  Yapılan işlemin faydalı olacağına inanırsan faydalı olur.
  Bir bardak suyun şifa olacağı niyetiyle içersen o senin şifalanmana vesile olur.
  Kişisel gelişim çalışmalarının hepsi zihni değişebileceğine inandırmak üzerine işlem yapar.
  katıksız saf bir şekilde olacağına inandığın herşey olur.
  Sizin için uygun olan oysa onu yapın.

  Bu dünyada herşey mümkün.

  YanıtlaSil
 59. Benim daha önceki bir yazımda olamayacağını söylememem sadece benim ilginç bakış açım.
  Siz bunu gerçek diye alıp kabul etmek zorunda değilsiniz.
  Bende yukarıda söylediğimi iptal ediyorum.

  Herşey mümkün.

  YanıtlaSil
 60. Merhaba ben ev işi yapmak hiç istemiyorum sürekli olarak oturmak istiyorum bu durumun duzelmesi için nasil bir telkin dinlemeliyim

  YanıtlaSil
 61. İstanbul 28.11.2016
  Merhabalar;Henüz bu sitede çok yeniyim. Halis beyin yazılarını okumam ve siteyi incelemem 3 günlük bir geçmiş.Kendisine mail yoluyla ulaştım.Mailime 5-6 dakıka içinde cevap geldi.Bana bir çalışmasını gönderdi ve dinlememi istedi.Ardından saate bakmazsızın (Gece 12.00 civarı) bir mail daha gönderdim ve 2 calışma daha gönderdi.Cok şaşrdım ve hiçbir maddiyat beklentisi olmadan gönderilen bu çalışmalar benim içiın zaten istesemde parayla satın alınacak şeyler olamazdı.Demem o ki mesleğini sevgiyle yapan insanlık yararına paylaşımlarda bulunan bu yüce insana şükranlarımı sunuyor ve kendisine çok teşekkür ediyorum.

  YanıtlaSil
 62. Değerli site takipçileri: Bazı konularda bir eksik ya da bir yanlis olduğunu tespit ettiğimizde bu bizim mükemmelliyetcilik ve detayci özelliğimiz olduğunu gösterir. Bunu günlük yaşantımızda belirli şeylerde kullanırsak hem kendimize hemde çevremize faydamız dokunur. Lakin bu özelliğe aşırı ego eklenmiş olursa; bir kusur aramaya, bak ben daha iyi biliyorum moduna girmis oluruz. İnsanlığa en güzel hediye yapıcı olmak ve onları takdir etmektir. Kişilerin olumlu özelliklerine ya da olumsuz taraflarına bakmak bir kişilik özelliğidir. İnsanlar bir şeyler yaparken emeğinin karşılığını elbette almalı. Size doğru gelmese de para olayı ortada bir emek var. Bugün bir yazar size düşüncelerini pazarlamak adına kitap satıyor ve bunu hiç birimiz sorgulamiyoruz. Birileri kendini geliştirmek için günlerini yıllarını veriyor. Verilen hizmeti begenip begenmemeniz kisilere yapacağınız geri donuşlerle emin olun çözülecektir. Öncelikle kendimizi,herkesi ve her şeyi affederek başlarsak evrensel sevgi gerisini bize sunacaktır. Saygıyla ve sevgiyle

  YanıtlaSil
 63. Kulaklıkla ilgili soruya cevap:
  Sağ kulaklıktan 400 hz gönder.
  sol kulalıktan 410 hz gönder.
  Aradaki fark beyinde oluşmakta, beyin algılamakta.
  Yoksa 20 hz altı frekans gönderim yapılmıyor...


  YanıtlaSil