İletişim Bilgileri


Halis ŞAHİNER
Sosyolog
Kişisel Gelişim Rehberi 
Hipnotist
Access Bars Uyguluyacısı

Tel : 0 553 06 00 464
e_posta    : cekimyasasi@hotmail.com 

FACEBOOK GRUP VE SAYFALARIM;
Facebook Çekim Yasası Sayfası; 
Facebook Hls- Çekim Yasası Grup sayfası:

Kitaplarım :
  -  KONTROL SENDE
  -  BİLİNÇLİ YARATMA SANATI

www.halissahiner.com

ANKARA İÇİN BİREYSEL DANIŞMANLIK ADRESİ;
ASİL AKADEMİ
NEXT LEVEL İş Merkezi
                            Söğütözü- Çankaya - ANKARA ************************************************


 Daha fazla yaratım aracı ve bilgi için kitaplarımı satın alarak hayatınıza  katkıda bulunmak ister misiniz?Kontrol Sende - Çekim Yasası ve Bilinçaltı Dönüşüm Rehberi Kitabı - 2019 - 2 nci Baskı


 KONTROL SENDE
İzin Ver GELSİN, İzin Ver OLSUN
Çekim yasası ve Bilinçaltı Kayıt Dönüşüm Rehberi

Düzenlemiş İkinci Baskı


************************************************


Bilinçli Yaratma Sanatı Kitabı


Daha İyi Bir yaşam için

BİLİNÇLİ YARATMA SANATI


******************************

Kitapları Temin İçin : cekimyasasi@hotmail.com

Tel/Whatsapp : 0 553 06 00 464

www.halissahiner.com

 

23 yorum :

 1. eküçük kız26 Nisan 2016 01:12

  halis bey merhabalar dün geceki cailşma sonrası rahatladım,uyudum ama sonra da uyandım farklı bir duygu ama sabah aynaya baktım gözlerimin ici gülüyordu ve aynada kedime merhaba deyim küçük kız a da seni seviyorum dedim teşekür ederim

  YanıtlaSil
 2. İyi günler efendim ben danca dilini öğrenmek istiyorum ve okula gidiyorum Danimarka evliyim ve oturum alabilmek için iki sınav var 2 ncisi ve okulda sınavları rahatlıkla geçmek için nasıl bir yöntem uygulamalıyim ehliyet almam şart bu sınavları nasıl kendimi telkin etmeliyim efendim saygilar

  YanıtlaSil
 3. Telkinden ziyade imgeleme yapmanızı tavsiye ederim. İstediklerinizi başardığınızda nasıl bir kişi olursunuz? Kim olursunuz? Bunu beş duyunuzu katarak zihninizde yaratın ve imgeleyin. İsteğinizle uyumlu hale gelene kadar imgelemeye devam edin. isteğinizle uyumlu hale geldiğinizde serbest bırakın. Herşeyin kolayca cözüldüğünü göreceksiniz.

  YanıtlaSil
 4. İlk kez bir yazınızı okudum Halis Bey ve gerçekten çok hoşuma gitti. Ben bir süredir ağır bir bunalımdayım çünkü istediğim işi yapmıyorum, çok büyük bir potansiyelim olduğunu düşünüyorum ama bir türlü ne iş yapmak istediğimi bilemiyorum ve ciddi anlamda yoruldum, ne istediğime karar veremediğim için herhangi bir konuda çalışmak için motivasyonum da inanılmaz düşük, bu yüzden hiçbir şey başaramıyorum. Ne iş yapmak istediğimi nasıl bilebilirim? Bana ne önerirsiniz? Aklımda 3 meslek var fakat sürekli aralarında gidip geliyorum, bir türlü karar veremiyorum. Lütfen bana yardımcı olun.
  Saygılarımla.

  YanıtlaSil
 5. Ne istediğini bilme konusundaki en büyük engel kendimizi konumlandırdığımız yerle şimdi bulunduğumuzu düşündüğümüz yer arasındaki çelişki kendimizi istediğimiz şeye layık görmemek, kendimizi yeterince sevmemek ve özgüven eksikliği.
  Bunları çözersen hayatın düzelir.

  YanıtlaSil
 6. Merhaba Halis Bey, zaman buldukça yazılarınızı okuyorum.Ancak uygulamada proplem yaşıyorum.Dikkatimi toparlayamıyorum.En ufak bir şeyde bile kararsızım.Herşeyin önce olumsuzunu düşünüyorum.Öfke kontrolünü yapamıyorum.Çok küçük şeylre kızıyorum ,ciddi şeyleri hoş görüyorum .Herşeyi erteler oldum .Karar veremiyorum .Artık bana acı veren şeyleri kendime ilaç gibi görüyorum.Acı çekmek beni mutlu ediyor artık.Evliyim 2 cocugum var kendi yaşadığım seyleri kızıma uygular oldum.Bunun gibi bir sürü şeyler..Durumumun farkındayım ancak harekete geçecek cesaretim yok.Çalışıyorum. başkasına gösterdiğim toleransı aileme göstermiyorum.Çaresizim ... ne olur bana yardımcı olur musunuz.Antalya'da oturuyorum. Teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 7. İnsanlar bu çalışmaları kendileri için yaparlar. Bu çalışma için başaılı olmak için değişim konusunda kararlı olmak gerekiyor.
  Bazen insanlar dillerinde değişiklik isterken içsel olarak değişim sonrası olacaklardan korkarlar. Ve rahatsız oldukları için değişimi sabote ederler.
  İkincisi çalışmalar sonrasında hayatınızda ne gibi değişiklik olmasını bakledinizi net bir şekilde sorgulamak gerekiyor. Ve bundan sonrada o değişikliğe sahip olduğunuzu tüm duyularınızla hissederek imgelemek gerekiyor.
  Bunu yaptığınızda içinizdeki değişime karşı dirençleri görebilir. Kendinizi hangi nedenlerden dolayı sabote ettiğinizi görebilirsiniz.

  YanıtlaSil
 8. Halis bey merhaba benim şöyle bi sıkıntım var lsd denen uyuşturucu ile algılarımı kapattılar diye düşünüyorum çünkü arkadaş olarak gördüğü.m kişler le beraber içtik ve benim iletişimim koptu onlarla konuşuyorlar onlar pek anlamıyorum bu böyle devam etti ve ben kendimi o günden sonra özgüveni eksik o kişilere karşı korkak ve onlara karşı kötü olsalarda onları arama gereği duyuyorum bişey Hakkı'nda odaklanamıyor

  YanıtlaSil
 9. Algılarım durmuş gibi herkeze iyi bakar oldum kötü insanları ayırt edemiyorum yardım edin lütfen

  YanıtlaSil
 10. Sürekli aklım kalbimde onun atışını dinliyor ona adepte oluyor insanların mubabbetini algılayamıyorum sürekli içimde bir panik var

  YanıtlaSil
 11. Yapmış olduğunuzun büyük bir hata olduğunuzu düşünerek suçluluk hissediyorsunuz.
  Yapacağınız en güzel şey ne yaşamışsanız mevcut durumu geçmişte bırakmak.
  kendinize şunu sorun. O kişilerle arkadaşlığımı devam ettirmezsem ne olur?
  Hayatım nasıl olur? En kötü seçenek ne olabilir?
  Bu başıma gelirse ne olur?

  Ne yaşrsan yaşa sonuçta hayatına devam edeceksin. Yaradanın senin için biçtiği miktar kadar hayatta kalacaksın.

  önemli olan bu süreyi nasıl yaşamayı seçtiğindir.
  Doğru yada yanlış yoktur. Bu toplumsal bir algıdır.
  Seçimler vardır. Beğenmediğinin yerine yenisini seçebilirsin.

  Senin kendi içinde kabul ettiğin herşey dış dünyada gerçekleşir.

  Ayrılmak sancılı olabilir ama sonucun daha iyi olacağını düşünüyorum. Bu süreçte o çevreden uzaklaşma ve kendinizi meşgul edecek farklı şeyler bulmaya bakın.

  YanıtlaSil
 12. Halis bey merhabalar.haftalardır sitenizi takip ediyorum.tüm yazılarınızı okudum.yılardır çok kitaplar okudum,reiki dersleri aldım.Gelgelelim bir türlü birşeyleri oturtamıyorum.Yazılarınız sayesinde anne olamama korkumun daha ön planda olduğunu hissettim .Sorunlu bir ilişki yaşadım 10.yılda evlendik.Ne evlendi,ne biraktı.yaşım geçtikçe sevgilime öfkeleniyordum,sağlıkçı olduğum için 35 yaş sonrası sağlıklı çocuk doğurma şansı azalıyor dedikçe o hiçbirşey yapmıyordu,hep değiş,yanlışsın,bu şekilde senle evlenmem diye diye tek suçlu beni görüyordu.Evlendik ve Şimdi 39 yaşındayım ve çocuğum olmuyor.2 tüp bebek tedavisi yapıldı başarısız oldu.Şimdi 3.ye başladım ve anne olamamaktan yine başarısız olacağından çok korkuyorum.Başlarda eşimi suçladım senin yüzünden yaşım geçti ve şimdi de maddı-manevi tekrar yıpranıyorum diye sonra kendimi de onu da affettim.yardımınıza çok ihtiyacım var süre daraldıkça elim ayağıma dolaşıyor.Korkumla başedebilmek için nasıl çalışma yapmalıyım.Çok teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 13. Mevcut durumunuzla ilgili detaylı bir sorgulanma yapılması gerekiyor.
  Evilikle ilgili korkularınıza bakın. Çocuk olması durumunda hayatınız nasıl değişecek onu sorgulayın. Çocuğun sizi evliliğe daha fazla bağlama ihtimali nedeniyle kendinizi sabote edebilir siniz? Bunlar birer varsayım. Gerçek sizde.
  kendinize şunu sorun:

  Evilikle ilgili neyden rahatsız oluyorum?
  Evlilikle ilgili niye rahatsız oluyorum?
  Çocuk sahibi olmakla ilgili neyden rahatsız oluyorum?
  Çocuk sahibi olmakla ilgili niye rahatsız oluyorum?

  Oradaki korkularınıza bakın. Tavsiyem profesyonel destek almanız.

  YanıtlaSil
 14. Halis bey merhabalar öncelikle ya ben bu regresyon ile ilgili calismanizi denedim hersey tamam ama ilk başlarda o hissettigim duygunun ne olduğunu bulamadım . Bilmiyorum yani bir türlü olmuo o duygunun varlığını bariz bir şekilde beynimin sol tarafında hissediyorum ama ne olduğunu bilmiyorum. Neyi yanlış yapıyorum ?

  YanıtlaSil
 15. Bulunduğunuz yerde bir yaşam koçundan yardım almanızı tavsiye ederim.

  YanıtlaSil
 16. merhaba halis bey ben 23 yaşında bi genç kızım. sizi çok yakından takip ediyorum.uygulamalarınızn da çok faydalı olduğunu düşünüyorum birçok konuda.ama bazı konularda kendime yetemiyorum sanırım ve bazı yükleri taşıyamayacak hale geliyorum.bu sebeple sizinle iletişime geçme kararı aldım.lütfen bana yardım edin.mailinize de msj attım bana dönüş yapacağınızı umuyorum.herşey için çok teşekür ederim şimdiden

  YanıtlaSil
 17. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 18. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 19. Halis bey merhaba lise 1e giden bir oğlum var.aklı sürekli oyunda.ben onun hedefleri olan ülkesine insanlığa faydalı entellektüel bir insan olmasını istiyorum.kendisi çok efendi sevilen bir çocuk.ancak okul konusunda ciddiyetsiz.yıllardır iyi kötü diller döküyorum faydası olmuyor.kendi haline bıraksam gönlüm razı değil.kendimi suçluyorum hep anne olarak neyi yanlış yaptım diye.bir yol gösterin lütfen çok üzülüyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kendinizi suçlamak onun düzelmesini sağlamaz.
   Profesyonel destek almanızı tavsiye ediyorum

   Sil
 20. * Bir şeyin bilinçten bilinç altına geçmesi; (aslında bilimsel olanı; frontal korteksten-günlük hayatta yapıp ettiklerimizle ilgili olan bölümden- daha içteki -bizi esas koruyan yaşatan duygularımızı ve yaşamamızı yöneten- limbik sisteme aktarılması demek daha doğru)
  * yani frontal korteksten limbik sisteme aktarılmasıyla ancak isteklerimiz gerçekleşir. ama her istediğimiz, düşündüğümüz hayal ettiğimiz şey limbik sisteme aktarılamaz. İYİKİ DE SÜZGEÇTEN GEÇMEDEN AKTARILMIYOR. oraya aktarılması için; limbik sistemin süzgecinden geçmesi, ikna olması, izni olması, sana zarar gelmeyeceğine inanması gerekir.
  * bu da bir zaman işidir. Çok ve derinden istenmeli, mutlulukla ve keyifle istenmeli sana hiç bir zarar vermeyeceğine ikna olunmalı ve uzun ve derin tekrarla istenmelidir. ve ayrıca herkesin derin ve içten isteme durumu tamamen kişiye bağlı ve kişiye özgün bir yöntemdir onu o kişi kendi derinleşerek bulur.
  * o gün hangi dakikada evden çıkacağınız hangi yöne gideceğiniz karşılaşacağınız olaylar tamamen tesadüf gibi olsada aslında limbik sistemin kontrolü altındadır.
  * karşılaştığınız insanla iyi ilişki evlilik parasal olumlu olaylar olmasını yani o olayların karşılaştığınız o kişiyle olmasını limbik sistem isterse o anda duruşunuzu konuşmanızı vücut kokunuzu bakışınızı göz bebeği büyüklüğünü karşıya göndereceğiniz elektrik sinyallerini öyle ayarlarki olacak olan iş olmaz o istemezse. o isterse de olmayacak olan iş olur.
  * siz karşınızdaki kişiyi, olacak olan olayları karşılaşacağınız kişileri ayarlamazsınız siz sadece limbik sistemi ikna edersiniz yada edemezsiniz. hepsini o ayarlar. buna ister evren, ister enerji deyin hepsi sizin içinizdeki limbik sistemdir.
  * ama tabiki limbik sistemde dahil her şey enerjidir ve limbik sistemde bütün herşeyi enerjiyle yapar. ama siz enerjiyi değil limbik sistemi yani kendi içinizi ikna edersiniz. yaşamınızı ve yaşamanızı da aslında orası kontrol eder.
  * istenen davranışın /olayın gerçekleşmesi için evrene mesaj göndermezsiniz
  * kendinize, içeriye limbik sisteme mesaj gönderirsiniz. geçmesi çok zor olan ama zorda olsa istenirse kesinlikle olan limbik sisteme mesajı gönderirsiniz orası onayladıktan sonra her istenen olur.
  * isterseniz kalbinizi yavaşlatır isterseniz hızlandırır isterseniz sizi bir dakikada felç eder ama bunları yaptırmak neredeyse mümkün değildir çünkü ana programı sizi korumaktır. onun için olumlu istekler konusunda ikna olması zor da olsa daha mümkündür.

  YanıtlaSil
 21. Kolaylıkla ve eğlenceli olması için ne gerekir?

  YanıtlaSil