Images

İletişim Bilgileri

Halis  Şahin

Kişisel Gelişim Rehberi
Access BarsFacilator  (Eğitimcisi)

Tel       : 0 553 06 00 464 
eposta    : cekimyasasi@hotmail.com 
Facebook :  http://www.facebook.com/hlsshnr 
Twitter  :   https://twitter.com/#!/Hlsshnr 


 ***************************************************

 Ankara için Bireysel Danışmanlık Adresi;

Asil Akademi 

Maltepe Mahallesi
Özveren Sokak
Kök Apt. No : 16/14 
                    Anıttepe - Kızılay/Çankaya

  Tel       : 0 553 06 00 464 
                      

     
                           ***************************************
İstanbul Bireysel Danışmanlık Randevusu için lütfen iletişime geçin.


eposta    : cekimyasasi@hotmail.com

19 yorum :

 1. eküçük kız26 Nisan 2016 01:12

  halis bey merhabalar dün geceki cailşma sonrası rahatladım,uyudum ama sonra da uyandım farklı bir duygu ama sabah aynaya baktım gözlerimin ici gülüyordu ve aynada kedime merhaba deyim küçük kız a da seni seviyorum dedim teşekür ederim

  YanıtlaSil
 2. İyi günler efendim ben danca dilini öğrenmek istiyorum ve okula gidiyorum Danimarka evliyim ve oturum alabilmek için iki sınav var 2 ncisi ve okulda sınavları rahatlıkla geçmek için nasıl bir yöntem uygulamalıyim ehliyet almam şart bu sınavları nasıl kendimi telkin etmeliyim efendim saygilar

  YanıtlaSil
 3. Telkinden ziyade imgeleme yapmanızı tavsiye ederim. İstediklerinizi başardığınızda nasıl bir kişi olursunuz? Kim olursunuz? Bunu beş duyunuzu katarak zihninizde yaratın ve imgeleyin. İsteğinizle uyumlu hale gelene kadar imgelemeye devam edin. isteğinizle uyumlu hale geldiğinizde serbest bırakın. Herşeyin kolayca cözüldüğünü göreceksiniz.

  YanıtlaSil
 4. İlk kez bir yazınızı okudum Halis Bey ve gerçekten çok hoşuma gitti. Ben bir süredir ağır bir bunalımdayım çünkü istediğim işi yapmıyorum, çok büyük bir potansiyelim olduğunu düşünüyorum ama bir türlü ne iş yapmak istediğimi bilemiyorum ve ciddi anlamda yoruldum, ne istediğime karar veremediğim için herhangi bir konuda çalışmak için motivasyonum da inanılmaz düşük, bu yüzden hiçbir şey başaramıyorum. Ne iş yapmak istediğimi nasıl bilebilirim? Bana ne önerirsiniz? Aklımda 3 meslek var fakat sürekli aralarında gidip geliyorum, bir türlü karar veremiyorum. Lütfen bana yardımcı olun.
  Saygılarımla.

  YanıtlaSil
 5. Ne istediğini bilme konusundaki en büyük engel kendimizi konumlandırdığımız yerle şimdi bulunduğumuzu düşündüğümüz yer arasındaki çelişki kendimizi istediğimiz şeye layık görmemek, kendimizi yeterince sevmemek ve özgüven eksikliği.
  Bunları çözersen hayatın düzelir.

  YanıtlaSil
 6. Merhaba Halis Bey, zaman buldukça yazılarınızı okuyorum.Ancak uygulamada proplem yaşıyorum.Dikkatimi toparlayamıyorum.En ufak bir şeyde bile kararsızım.Herşeyin önce olumsuzunu düşünüyorum.Öfke kontrolünü yapamıyorum.Çok küçük şeylre kızıyorum ,ciddi şeyleri hoş görüyorum .Herşeyi erteler oldum .Karar veremiyorum .Artık bana acı veren şeyleri kendime ilaç gibi görüyorum.Acı çekmek beni mutlu ediyor artık.Evliyim 2 cocugum var kendi yaşadığım seyleri kızıma uygular oldum.Bunun gibi bir sürü şeyler..Durumumun farkındayım ancak harekete geçecek cesaretim yok.Çalışıyorum. başkasına gösterdiğim toleransı aileme göstermiyorum.Çaresizim ... ne olur bana yardımcı olur musunuz.Antalya'da oturuyorum. Teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 7. İnsanlar bu çalışmaları kendileri için yaparlar. Bu çalışma için başaılı olmak için değişim konusunda kararlı olmak gerekiyor.
  Bazen insanlar dillerinde değişiklik isterken içsel olarak değişim sonrası olacaklardan korkarlar. Ve rahatsız oldukları için değişimi sabote ederler.
  İkincisi çalışmalar sonrasında hayatınızda ne gibi değişiklik olmasını bakledinizi net bir şekilde sorgulamak gerekiyor. Ve bundan sonrada o değişikliğe sahip olduğunuzu tüm duyularınızla hissederek imgelemek gerekiyor.
  Bunu yaptığınızda içinizdeki değişime karşı dirençleri görebilir. Kendinizi hangi nedenlerden dolayı sabote ettiğinizi görebilirsiniz.

  YanıtlaSil
 8. Halis bey merhaba benim şöyle bi sıkıntım var lsd denen uyuşturucu ile algılarımı kapattılar diye düşünüyorum çünkü arkadaş olarak gördüğü.m kişler le beraber içtik ve benim iletişimim koptu onlarla konuşuyorlar onlar pek anlamıyorum bu böyle devam etti ve ben kendimi o günden sonra özgüveni eksik o kişilere karşı korkak ve onlara karşı kötü olsalarda onları arama gereği duyuyorum bişey Hakkı'nda odaklanamıyor

  YanıtlaSil
 9. Algılarım durmuş gibi herkeze iyi bakar oldum kötü insanları ayırt edemiyorum yardım edin lütfen

  YanıtlaSil
 10. Sürekli aklım kalbimde onun atışını dinliyor ona adepte oluyor insanların mubabbetini algılayamıyorum sürekli içimde bir panik var

  YanıtlaSil
 11. Yapmış olduğunuzun büyük bir hata olduğunuzu düşünerek suçluluk hissediyorsunuz.
  Yapacağınız en güzel şey ne yaşamışsanız mevcut durumu geçmişte bırakmak.
  kendinize şunu sorun. O kişilerle arkadaşlığımı devam ettirmezsem ne olur?
  Hayatım nasıl olur? En kötü seçenek ne olabilir?
  Bu başıma gelirse ne olur?

  Ne yaşrsan yaşa sonuçta hayatına devam edeceksin. Yaradanın senin için biçtiği miktar kadar hayatta kalacaksın.

  önemli olan bu süreyi nasıl yaşamayı seçtiğindir.
  Doğru yada yanlış yoktur. Bu toplumsal bir algıdır.
  Seçimler vardır. Beğenmediğinin yerine yenisini seçebilirsin.

  Senin kendi içinde kabul ettiğin herşey dış dünyada gerçekleşir.

  Ayrılmak sancılı olabilir ama sonucun daha iyi olacağını düşünüyorum. Bu süreçte o çevreden uzaklaşma ve kendinizi meşgul edecek farklı şeyler bulmaya bakın.

  YanıtlaSil
 12. Halis bey merhabalar.haftalardır sitenizi takip ediyorum.tüm yazılarınızı okudum.yılardır çok kitaplar okudum,reiki dersleri aldım.Gelgelelim bir türlü birşeyleri oturtamıyorum.Yazılarınız sayesinde anne olamama korkumun daha ön planda olduğunu hissettim .Sorunlu bir ilişki yaşadım 10.yılda evlendik.Ne evlendi,ne biraktı.yaşım geçtikçe sevgilime öfkeleniyordum,sağlıkçı olduğum için 35 yaş sonrası sağlıklı çocuk doğurma şansı azalıyor dedikçe o hiçbirşey yapmıyordu,hep değiş,yanlışsın,bu şekilde senle evlenmem diye diye tek suçlu beni görüyordu.Evlendik ve Şimdi 39 yaşındayım ve çocuğum olmuyor.2 tüp bebek tedavisi yapıldı başarısız oldu.Şimdi 3.ye başladım ve anne olamamaktan yine başarısız olacağından çok korkuyorum.Başlarda eşimi suçladım senin yüzünden yaşım geçti ve şimdi de maddı-manevi tekrar yıpranıyorum diye sonra kendimi de onu da affettim.yardımınıza çok ihtiyacım var süre daraldıkça elim ayağıma dolaşıyor.Korkumla başedebilmek için nasıl çalışma yapmalıyım.Çok teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 13. Mevcut durumunuzla ilgili detaylı bir sorgulanma yapılması gerekiyor.
  Evilikle ilgili korkularınıza bakın. Çocuk olması durumunda hayatınız nasıl değişecek onu sorgulayın. Çocuğun sizi evliliğe daha fazla bağlama ihtimali nedeniyle kendinizi sabote edebilir siniz? Bunlar birer varsayım. Gerçek sizde.
  kendinize şunu sorun:

  Evilikle ilgili neyden rahatsız oluyorum?
  Evlilikle ilgili niye rahatsız oluyorum?
  Çocuk sahibi olmakla ilgili neyden rahatsız oluyorum?
  Çocuk sahibi olmakla ilgili niye rahatsız oluyorum?

  Oradaki korkularınıza bakın. Tavsiyem profesyonel destek almanız.

  YanıtlaSil
 14. Halis bey merhabalar öncelikle ya ben bu regresyon ile ilgili calismanizi denedim hersey tamam ama ilk başlarda o hissettigim duygunun ne olduğunu bulamadım . Bilmiyorum yani bir türlü olmuo o duygunun varlığını bariz bir şekilde beynimin sol tarafında hissediyorum ama ne olduğunu bilmiyorum. Neyi yanlış yapıyorum ?

  YanıtlaSil
 15. Bulunduğunuz yerde bir yaşam koçundan yardım almanızı tavsiye ederim.

  YanıtlaSil
 16. merhaba halis bey ben 23 yaşında bi genç kızım. sizi çok yakından takip ediyorum.uygulamalarınızn da çok faydalı olduğunu düşünüyorum birçok konuda.ama bazı konularda kendime yetemiyorum sanırım ve bazı yükleri taşıyamayacak hale geliyorum.bu sebeple sizinle iletişime geçme kararı aldım.lütfen bana yardım edin.mailinize de msj attım bana dönüş yapacağınızı umuyorum.herşey için çok teşekür ederim şimdiden

  YanıtlaSil
 17. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 18. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil